Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arka Attırıcı Vitesim Bozuk Ne Yapabilirim..

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında ahmet kurt tarafından paylaşıldı.

1. ahmet kurt

ahmet kurt Yeni Üye

Seviye:
    6 Sene Önce Bir Bisiklet Aldım Artık Attırıcım Çalışmıyor o gün bozuldu bizim bisikletçi çok pahalıya yapıyor bnde kendim yapmak istiyorum nasıl yapabilirim bana ne kadara patlar bir yardımcı olursanız

2. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Tamiri mumkun olan bi sorun mu var ki yoksa degişmesimi gerekli ve eskisin modeli nedir. Rubleniz kaclıdır.

Yeni bir arka attırıcı aldıgınızda kendiniz monte edebilirsiniz arka lastigi sökerek onun oldugu yerden cıkarıp yenisini aynı yere takarısnız. Bisikletciye sıfırını bile taktırsanız işcilik olarak ücret alıcaktır tabi kendiniz daha ucuza mal edebilirisniz.

http://www.performansbisiklet.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=123

Surdan shimanonun ortalama fiyatları bulabilirsin belki arastırırsan daha ucuzda bulabilrsin aynı ürünleri.

http://www.pedalbisiklet.com/default.asp?git=8&altkategori=5061&sirala=&sayfa=1&marka=

surdanda bakabilirsin shimano tourneyler uygun gibi dahada ucuzunu arıosan 2. sayfasında Saiguan die bi attırıcı var 5.25 tl nekadar götürür bilmem.

Umarım yardımcı olmusumdur

3. ahmet kurt

ahmet kurt Yeni Üye

Seviye:
    saol abicim oldun kendim yapıcam anlattıgına göre kolay görünüyor :D

4. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Rica ederim kolay gelsin.