Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arka Amortisorümde sekme var.

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Hasan Karagüney tarafından paylaşıldı.

1. Hasan Karagüney

Hasan Karagüney Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    merhaba dostlar bisikletimde bir ara arka amortisorde sekme vardı yanı bu sekme dedıgım ornegın seleyı kendıme doğru cektıgımde tık tık edıyor yanı amortisörde boşluk var yukarı aşşağı oluyor ben o zaman servıse goturmustum amortisörü cok actıgımı soyledı ayarını yaptı ve sekme kesilmişti şimdi yine olmaya başladı bu sefer sıkıyorum ama olmuyor ne yapsam tekrar servis yollarımı yoksa kendim becerirmiyim.

2. OsmanBayraktutan

OsmanBayraktutan Aktif Üye

Seviye:
    o sıkıntı benim bir arkadaşımda da oldu hiç uğraşmadı uzun bir sele borusu aldı bayağı uzun ve arka amortisörü iptal etti belki sende öyle yapabilirsin..

3. Hasan Karagüney

Hasan Karagüney Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    yok ıptal ettırmemde neresını sıkayım ya yolda gıderken bır sıkıntısı yok tıkır tıkır calısıyor ama yukarı cekınce sekme yapıyor. ya ben dert etmemde bisiklet satılıkta alıcısı cıkarsa böyle vermiyeyim sonra küfür yeriz kulağımız cınlarrr. :D

4. Orhanalkaya

Orhanalkaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    yok yok sen sat onu kimse küfür etmez :D

5. bkagan

bkagan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    alıcısı çıkar umarım.. çift amortisör pek tercih edilmiyor... ağırlığından ötürü

6. Hasan Karagüney

Hasan Karagüney Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    biri bana mesaj attı dedi işime gidip gelirken kullanıcam dedi fiyat olarak 150 tl dedi 150 tl ye bianchiyi nerden bulacak acaba benim fiyat 250 son dedim. :D dağ bisikleti ama başka amaçla kullanmak istiyenler alıyor. bazılarıda çocukları babalarından bisiklet istediğinde fiyat uygun olsun hangisi olursa olsun dıyor babalar alıyor bir tane dağ bisikleti ama cocuk normal kullanıyor o yüzden ön amörtisorlüymüş arka amörtisörlüymüş öyle takıntısı olan fazla yok.