Arka Aktarıcı Duruşu

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Arka aktarıcım sanki cok fazla yukarıda duruyormus gibi geldi. Durusu normalmidir yada daha assagı almak için ne yapmak gereklidir.

Zincirim cokmu uzun geliyor yoksa viteslerle ilgili bi ayarmı yardımcı olur musnuz?
Kullanırken vites gecişlerinde yada baska herhangi bir problem olmuyor ama gözüme takıldı.

(link)

Scudo

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
büyük ihtimal bir bakla fazladır :) sana sorun çıkarmıyorsa bisikletinle iyi gecinmeye bak :)

• Beğen
Tepkiler: Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Kullnımla ilgili calısırında bi durum göremedim sadece gözüme takıldı sormak istedim tesekur ederim baska birileride yazmadıgına göre zincirdendir. Ugrasırım cıkabrabilirsem cıkarırım olmassa bu sekilde kullanırım

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
öncelikle aynakolun büyük yaprağına zinciri alıp,arkayıda en küçük dişliye aldııktan sonra zincir boyunu kontrol edebilirsin.tahminime göre resimde aynakolun orta yaprağında zincir ki zaten bu şekilde kullanılmaz.birde önü en büyüğe alın öyle resmine bakalım ona göre zincir boyuna karar verelim;)
aktarıcında ise bir problem yoktur;)

• Beğen
Tepkiler: Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
ilyas iyi demişin orta yaprakta bu sekilde kullanılmaz diye. Kullanmıyodum zaten resmi bisiklet dururken cektim :D

Saka bi yana yarın kalkınca denerim . Üst disliye alarak ama normal durus için üst dislide yeticeni sanmıyorum. Yarın yine eklerim resim.Bakla cıkarmak sart gibi görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: ilyasss

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Ayankol en üste gelince dikeldi. Öle görünce isteristemez sorun var sanmıstım. Belki yine 1 bakla cıkabilir ama şimdilik ii gibi. Tesekurler kitlenip arsivlenebilir konu