Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arka aktarıcı değişimi

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında tufan güzel tarafından paylaşıldı.

1. tufan güzel

tufan güzel Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba saygılı forum üyeleri geçen gün arka aktarıcıdan ses geldiğini duydum ve ayar yaptırmaya götürdüm ama ses dahada beter olmaya başladı zaten diğer aktarıcının parçalanması sonucu geçici taktığım bir aktarıcı idi şimdi arka aktarıcıyı değiştircem bisikletim salcano city sport 40 hangi model aktarıcıları önerirsiniz ve değişmişken performansı etkilyecek 1 2 parçada daha değişmek istiyorum sizce hangi parçaları değiştireyim burda tecrübeli arkadaşlarımın bilgilerine ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

2. Ercan Cebeci

Ercan Cebeci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Sizede merhaba saygili yeni uye acera ve uzeri (butceye bagli) bir aktarici kullanabilirsiniz. Performans artsin isterseniz. Ruble zincir de eklenebilir listeye. Gecisler hizlanir ses ve agirlik azalir. Hangi model derseniz oda butceye bagli. Slx veya xt iyidir ama.

3. tufan güzel

tufan güzel Yeni Üye

Seviye:
    Ercan bey cevabınız için teşekkür ederim işte 350 tl lik bir bütçe ayırdım (arka aktarıcı, ruble, zincir) demişsiniz ayna kolum iyimidir kötümüdür bilmiyorum açıkcası bisiklet parçasından pek anlamam siz bana burdan önerseniz bende ona göre bir baksam ayna kolu değiştirsem performans atarmı yoksa iyimidir bilmiyorum ama sizi dediğiniz gibi zindir falan değişcem max bütcem 350 tl bana birazcık daha yardımcı olmanızı rica edeceğim zaman la bizde biraz bilgi kazanacağız ama burada tecrübeli abilerimizin bilgilerine ihtiyacımız var. benim bisiklete uygun hangi model parçaları takabilirim bütçe 350 tl

4. Ercan Cebeci

Ercan Cebeci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bence suan icin arizali parcayi degistirin sadece. Forumu okuyup daha cok bilgi sahibi olmaya calisin. Daha sonra zaten kendiniz neye ihtiyaciniz oldugunu cozersiniz. Bosuna masraf etmis olmayin sonra