Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Araziden Seçim Sandığına...

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında KevSerSeri tarafından paylaşıldı.

1. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Selam Pedal Dostları;

Dünkü yorgunluğu atabilirsem gelirim dediğim bir geziydi bugünkü.

135km.nin peşine acaba yapabilir miyim, hem iki günün uykusuzluğu hem de yorgunluğu derken çivi çiviyi söker mantığıyla sabah 6.30da çıktım yola.

Hedef Emek. Yavaş yavaş bisikletçiler de toplanıyor. Hemen bir poz alıp koyuluyoruz yola...

Orta seviyede bir tırmanış gerçekleştirdikten sonra inişte aramızdaki mesafeyi açıyoruz. Tangır tungur salıyoruz bisikletleri.

Ben de naısl poz vermişim öyle. Bi sağa dönmüşüm bi sola hahaha... Ellerimi koyacak yer bulamamışım belli ki...

Çorak arazide bu çamur nasıl oluşmuş anlamadık. En önde ben gidiyordum. Koyun sürüsü gibi peş peşe daldık.
    Ancak ağırlığımı ortaya koydum ve en büyük yarığı ben yaptım hahaha...

Güzelim havada bisikletlerimize ne oldu bakın..

Dün güneş çarptı hala içim yanıyor. Bi karpuz yiyemedik gitti derken sabahın köründe milletin aklına karpuzu soktum.
    Antrenman gezi diye çıktıklarına pişman oldular mı bilmiyorum ama ben çok mutlu oldum. Marketin açılmasını bekleyip daldık içeri.

Herkes çantada ne varsa çıkarıyor ortaya. Bu sefer bende bi numara yok. Kısa tur olduğu için yanıma bir şey almadım.

Otomatik çekime yetişecem diye attım kendimi Banu Alkan gibi boylu boyunca hahaha...

Hani karpuz yerken huyyyşşşp diye bir ses çıkar ya suyunu emerken. Onu duymaya çalışıyoruz herkesten.
    Korhan'ın dediğine göre kendisi başarılı hehehe...

Bi ses de buradan alalım efeeeem...

Kedi mi poaça yiyecek Salih Abi mi kediyi belli değil hahaha..

Çamur olan bisikletime uğraşmak istemediğimden dalıyoruz bir benzinliğe. Adam siz yıkarsanız beleş diyince alıyorum elime hortumu. Nasıl bir basınç var ama kolum geri tepiyor. Hoyyyy suyla oynamayı sevdiğim için getirin bisikletleri bakem sırayla diyorum. Çok zevkli bir iş. Daha çok suyla oynardım da neyse Gökçek Amca tedbirler alıyor. Dikkatli kullanmak lazım...

Korhan Abi bugün tura doyucam sizden sonra da arkadaşla gezicez ama saat erken hadi oyalanalım diyince dalıyoruz bir pastaneye. Gelsin mis gibi limonatalar. Yine boşa gitti yaktığımız kaloriler hahaha..

Bu tayfayı da kendime benzettim. Hepsini keyifçi yapmaya ramak kaldı. İnşallah bir sonraki tura. Hadi bakalım hayırlısı...

Görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın arkadaşlar...

guneykaragoz, jamssea ve Mr. Biggs bunu beğendi.
  2. murti06

murti06 Yeni Üye

Seviye:
    keyifli bir tur olmuş belli. Satır satır okudum ama neresi olduğu yazmıyordu. Ben çıkaertamadım resimlerden bura neresi?

3. gencizmirli

gencizmirli Forum Bağımlısı

Seviye:
    Güzel tur tebrikler.Bence en güzel yanı da o kadar yorgunluktan sonra o karpuzu yemek oluyor.:D
    İyi günler...;)

4. zence_fil

zence_fil Yeni Üye

Seviye:
    O karpuzun hakkını sizden daha iyi veren olamaz
    Tebrikler

5. jamssea

jamssea Kıdemli Üye

Seviye:
    Sanıyorum hayatım,bu gezilere katılana kadar bu turlara katılanlara-Kevser'e- teşekkür etmek ve sadece bakmakla geçecek galiba. Çok teşekkürler.Saygılarımla.

6. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Odtü arazisi.

7. R4UF

R4UF Aktif Üye

Seviye:
    güzel gezi olmuş gerçekten sıcağı dinlemeden gezilere devam ediorsunuz ne güzel bir olay umarım azminizi yitirmezsiniz gerçi buna şüphe yok ama sizin gibi bir grubun azmini yitireceğini sanmıorum başarılar

8. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Kevser hocam, sizin ironwoman geni taşıdığınızdan artık hiç şüphem yok.
    Biyonik bisikletçiliğin iç anadolu baş bayi = ironwomanseri.

not: Çamurdan bisikletiyle geçen arkadaşla arkadaş olmak isterim. Benim böyle girişimci ruhu olan elemanlara ihtiyacım var. :)

9. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Hhahahahahahah o zaman hepimizle arkadaş olman gerekecek Mesut Abi. En önde ben gidiyordum. Koyun gibi hepimiz peş peşe girdik. Neyse ki bisikletler yıkanınca mis gibi oldu...

10. Antares

Antares Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Vallahi tebrik ederim sizi :)