Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aranıza bu gün katıldım...

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında ahmetkomurcuoglu tarafından paylaşıldı.

1. ahmetkomurcuoglu

ahmetkomurcuoglu Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar...
    İstanbul'un kuzeyi,malum ormanlarla kaplıdır...Bu bölgelerde bisiklet ile gezmek mutluluk vericidir...Zaman zaman mola vererek çantanızdakileri atıştırmak,o esnada doğal çevreyi seyretmek ne güzeldir...Zaman zaman,bu tip gezi merakı olan insanlar ne mutludur...
    Ben
    kafama uygun bir arkadaş(bu birazda yaşımdan dolayı),maalesef bulamadığımdan,bu gezilerimi ve kampçılığımı tekbaşıma yapmaktayım...Ayrıca bisikleti sadece bir amaç değil,araç olarak da kullanıyorum...Yani bir emekli olarak da buna mecburum...
    Trafik
    eziyetinden kurtulur kurtulmaz derin bir nefes alıp,orman patikalarına dalıyorum...Belgrad ormanlarının her patikasını ezbere bilirim...Hem İstanbul'lu olmam,hem de uzun yıllar bu işi yaptığımdan dolayı...
    Sevdiğim
    bölgeler bellidir...Yeni bölgeleri de,önce internetten inceler,GPS koordinatlarını not ederim...Daha sonra kolayca o bölgelere ulaşırım...
    Bilmiyorum
    aynı kafada ve yaşta bir yol arkadaşı(veya arkadaşları)bulabilir miyim? Bu güne kadar da maalesef bulamadım...Gerçi tek cocuk olarak büyüdüğümden yalnızlıktan pek sıkılmam...Ama her konuda anlaşan bir gurup da,tabii ki çok güzel bir şey...Paylaşacak ne güzel konular çıkabilir...
    Herkese mutlu geziler dilerim...Dumansız günlere...

Ahmet Kömürcüoğlu

ZekiAlper ve hasan mehmet yalı bunu beğendi.
  2. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Bisikletforum ailesine hoşgeldiniz..Umarım aradığınız tur arkadaşını bulursunuz..

3. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    dostlukların pekiştiği,bilgilerin paylaşıldığı formumuza hoş geldiniz.

aşağıdaki linkte tüm isyanbul bisiklet ailesinin katılacağı bir organizasyon var.bakmanızda fayda görüyorum.

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=23423

4. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Hızlı abime katılmakla birlikte birşey eklemek istiyorum..Gezileri,Gezi ve tur duyuruları-Organizasyonlar başlıklı konulardan takip edebilirsiniz..İyi eğlenceler dilerim..

5. lindemann

lindemann Onursal Üye

Seviye:
    Amca Hosgeldiniz, bir kez daha ispatlanmistir : velespitcinin yasi yoktur!

6. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Hoş geldiniz. Aradığınız herşeyi bu sitede bulacağınıza eminim. İyi pedallar.

7. abdullahabdullah

abdullahabdullah Forum Bağımlısı

Adı:
    Abdullah YEŞİLTAŞ
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bu forumda olduktan sonra, eminim yalnız gezilerinize mola verip, hayat aşkı, bisiklet aşkı olan insanlarla yol alırsınız. Gezilerinizde ne tür bisiklet kullanıyorsunuz? Resimleri de ekleyebilir ve bizle o güzel anları paylaşabilirsiniz.

8. bizekolik

bizekolik Kıdemli Üye

Seviye:
    ahmet abi hosgeldın....
    bisiklet camiasına hosgeldın aramıza lakın sana yakın olan arkadaslar vardır ama tanısıp kaynasmak gerek yasın hiç bir problemı yolktur bizim için yanı bisiklet forum ailesi aynı fıkırsek dimi yaww benım için oyle bisiklete binen herkes yaslısıda gencıde herzaman bizım için gençtır?!!!!!!.... abi.:D daima genç kalacak ...
    abi san uyarsa 20 NİSAN PAZAR GÜNÜ BELGRATTA DUZENLENEN 2.Sİ OLAN BİSİKLETLİLERİN GELENEKSEL BAHARDA MANGAL PARTİSİNE DAVETLİSİNİZ!!!
    aramıza beklıyoruz ahmet abi saygılar

9. elfaruki

elfaruki Forum Demirbaşı

Seviye:
    ilk önce foruma hoşgeldiniz

ben forumu tanıdıktan sonra birkez daha gördümki sporun ve sporcunun yaşı yokmuş
    her yaştan insanın burada aynı spor üstünde bir bütünlük oluşturmalı beni çok mutlu etti.
    elbetteki sizde kafanıza göre birisini bulur ve gezilerinize başlarsınız.öyle kimseler yoq ise "ki mutlaka vardır" kapımız her zaman ve her daim tüm bisikletçilere açıktır.

10. ahmetkomurcuoglu

ahmetkomurcuoglu Yeni Üye

Seviye:
    Sağolun arkadaşlar...Bana göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim...
    Şayet
    o gün hava uçmaya müsait değilse,ben de "Belgrad orman'ındaki 20 Nisan Mangal Partisi"ne katılacağım...
    Uçma
    dedim de,benim uçma hobim de var...Yani,Kilyos kıyı tepelerinde Yamaçparaşütü yapıyorum 11 seneden beri...En popüler pistim de Gümüşdere Polis Okulu yanındaki arazi...
    Belgrad
    Ormanının hangi tarafında buluşacağımızı GPS koordinatı ile bildirebilir misiniz?Bilmeyenler için söyliyeyim; Google Earth'de,arazi üzerinde gezdirdiğimiz "ok",aynı zamanda,ekran altında,o bölgenin GPS'ini yazdırıyor...
    Şayet,
    bana,saat ve koordinatını yollarsanız memnun olurum...
    Herkese sevgi ve saygılar...

11. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bisikletinizin fotograflarını en kısa zamanda paylaşırsanız ve varsa sorunlarını dile getirirseniz arkadaşlar size gereken ilgiyi anında göstereceklerdir...
    Bisikletforum 'a hoşgeldiniz... ;)