Aradığım özelllikler ve fiyat bu?

Tepki
0
Öncelikle herkesi selamlıyorum...

Ailece binebileceğimiz...%80-90 şehir içi kullanacağımız.Fiyatı 300 ytl civarı olabilecek bir bisiklet almayı düşünüyoruz....Forumda biraz gezindim ama genelde dağ bisikletlerinden bahsediliyor..Benim için bir şehir bisikleti tavsiye ederseniz sevinirim...

Scudo

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Salcano NG 600...(300 ytl sıfırı)
KRON XC 500...(400 ytl sıfırı)

Tepki
0
Selim tavsiyen için teşekkür ederim...Salcanonun Gaziantep te bayisi yok...Ürünü hepsiburada.com dan inceledim.Yalnız orada dağ bisikleti olduğu belirtiliyor...Alternatif marka ve modellerde bekliyorum...

Gaziantep te bisikletçileri dolaştım genelde çin yapımı modeller var...Bunun haricinde Ümit,beldeyama.bisan ve bianchi markalarınada denk geldim.Tabii ki fazla dolaşma imkanım olmadı...Söyleyeceğiniz her model için araştırma yapacağım...

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
O fiyata bu modellerden daha iyisini alamassın birde Sedona vitra ve borla var... Bu bisikletleri istanbul daki büyük bisikletçilerdende alabilirsinzi ve sanırım anlaşırsanız üzerine şehir içi kullanımına uygun lastik takacaklardır kendi lastikleri yerine ve kargo ile bisikleti size yollayacaklarıdır sorunsuz...