Aradığım özelliklerde ve fiyatta ikinci el bisiklet var mıdır?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba arkadaşlar, benim tercihim maddi konular yüzünden ikinci el bisikletlere kaymış bulunmakta:) Aradığım özellikler ön amortisörlü kilitlenebilir maşa, hidrolik ön arka disk fren, 14 kg'dan az 500 - 750 TL arası ikinci el bir bisiklet... Bu özelliklerde ikinci el olarak temiz bulursam önerdiğiniz marka ve modellerini yazarsanız çok makbule geçer

Scudo

Atilla.C

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Merhaba. Eğer hidrolik konusunda ısrarcı değilseniz, mekanik freni olan istediğiniz özelliklerde, benim de kullandığım Carraro 712 track var. (link) bu benim bisikletim. (link) bu da sitesi. İlerde paranızı denkleştirip hidrolik frene de geçebilirsiniz.. Yok hidrolikte ısrarcıyım arkadaş diyorsanız da (link) daytona 436 var ikinci el o fiyatta bulabilir misiniz emin değilim ama şahane bisiklettir belirttiğiniz fiyatlar içerisinde. umarım yardımcı olabilmişimdir.

• Beğen
Tepkiler: Mesut C.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Belirttiğiniz gibi Carraro 436 d Daytona ikinci el buldum 800 TL istiyor, biraz fazla kullanılmış ama yine de iyi gözüküyor. Yorum için teşekkürler çok faydalı oldu, bol pedallar :)

Atilla.C

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Ben teşekkür ederim ama 712 track bisikletini de tavsiye ederim sıfır alın başınız ağrımasın derim ben. Şimdiden hayırlı olsun bisikletiniz, bir sorunuz olursa her zaman seve seve yardımcı olurum hayırlı akşamlar.

• Beğen
Tepkiler: Mesut C.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Evet haklısınız, göz ardı edilmeyecek bir bisiklet.. Elimdekini çıkarabilirsem alacağım inş :)

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Maşası hariç iyi bir bisiklet çokta temiz görünüyor bakmanızı öneririm (link)

Enes.

Üye
Tepki
21
Bisiklet
İdeal
daytona 436 nın sıfırını peşin alacaksanız 850 tl ye kadar bulabilirsiniz. ben sıfırını 900 e aldım birkaç aksesuarla birlikte 2011 model oldukları icin satıcılar ellerinden çıkarmak istiyecektir araştırın derim.

Onat GÜRSOY

Daimi Üye
Tepki
86
ben sizin yerinizde olsam hidrolik diske (eğer çok arazide sürmeyecekseniz) o kadar takılmazdım 670 tl ye kron sport tourerin amortisörsüz modeli var onu tavsiye ederim