Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Araç Arkası Bisiklet Taşıyıcısı

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Turker tarafından paylaşıldı.

1. Turker

Turker Yeni Üye

Seviye:
    Selamlar. Sedan araç için 2 bisiklet (ilaveten 1 de çocuk bisikleti ekleyebilirim) taşıyabileceğim, araç arkası taşıyıcı almak istiyorum.
    Thule 968 Free Way e baktım. Olabilir diye düşünüyorum.

Birkaç şey sormak istiyorum.
    - Bu modelde askı üstte olmadığından plaka gözükmüyor gibi anladım. (resimlerden) Trafikte sıkıntı olabilir mi?
    - Senede 1 kere (1000km. civarı) yola gidiyorum. Onun dışında 100km. yi aşan uzun yola götüreceğimi sanmıyorum. Ama bu uzun yolda benim için önemli. Yolda uçmasını, kopmasını istemiyorum. Bisikletin kendinden ziyade başka insanların can güvenliğini tehlikeye atmaması çok önemli.

Tercih konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Herhangi bir bilgim yok. Yukarıda bahsettiğim model 125€ gibi. Bu fiyatı da aşmak istemyorum açıkcası.
    Teşekkürler.

2. canelmas

canelmas Üye

Seviye:
    Birkaç ucuz mal kullandıktan sonra ben de thule nin bu modelini aldım. 1-2 bisiklette sedan audi a4 de gayet iyiydi ama 3 bisikleti yükleyince audimin tamponu çatlattı. belki de iyi takmamıştım. Normalde takıp çıkarması kolay ve kaliteli bir model ama yinede dikkat etmek lazım

Turker bunu beğendi.
  3. Emre Yıldız

Emre Yıldız Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
  4. Turker

Turker Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkürler Sn. Can Elmas.
    Fiyatı biraz daha uygun alınabilecek başka markalar var mıdır acaba?

5. ali alper uyar

ali alper uyar Forum Demirbaşı

Seviye:
    evvelsi gün thule un arabanın tepesine takılan taşıyıcılarındna aldık 2 tane ağır bisiklet yüklediğimiz halde 140 150 yaptığımızda bile en ufak titreme yoktu, volvo s40'da çok iyi durdu. Bundan önce aldığımız abimzide arabanın arkasına takılanlardan vardı, hızlı gidince falan bisikletler yerinden oynuyordu o yüzden tavsiyem arabanın üstüne takılanlardan almanı tavsiye ederim. bize 2 taşıyıcı + yuvası 650 liraya mal oldu.
    Ve işin en ilginç ynaı sokakta giderken bütün bakışların üstümüzde olmasıydı:)

Turker bunu beğendi.
  6. NightHawk

NightHawk Aktif Üye

Seviye:
    Peki kırmızı ışıkta dalgın bir sürücü gelip arkadan patlatırsa trafik sigortası hasarı karşılayacak mı?

7. MURAT ARIK

MURAT ARIK Yeni Üye

Seviye:
    bende bu ürüne bakıyorum,acaba arabaya hasar veriyormu?

8. burhan çetin

burhan çetin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Bende 2000 clio hb var.Sanırım benimde araç üstüne takılan modellerden almam gerekiyor.Ama burada bahsettiğiniz modelin fiyatı oldukça fazla geldi.Yokmudur daha uygunu?

9. Tolga Günsezer

Tolga Günsezer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Hyundai İ30 CW kullanıyorum. En ucuz arkaya takılan taşıyıcılardan aldım 50TL'ye, hiçbir sıkıntı çekmedim. Sadece ilk 5 - 10 km sonra durup bağlantıları kontrol ediyorum o kadar ki şimdiye kadar ne gevşedi, ne titreme yaptı. Fazladan para harcamaya gerek var mı bilemiyorum. Yaptığım yolculuklar yaklaşık 200 km hızım ortalama 90 - 120 km olarak düşünün lütfen.

Aly bunu beğendi.