Arabada bisiklet taşıma sanatı...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında kaanrevan tarafından paylaşıldı.

1. kaanrevan

kaanrevan Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. Sırf pratik olsun ve aracıma zarar vermesin diye aracıma çeki demiri taktırdım. Bu konuda 2 haftalık izlenimlerime dayanarak gerçekten çok memnunum.

Thule Xpress 2 li taşıyıcı 2 snde takılıyor araca. Ancak dün şunu fark ettim. Biraz bozuk yolda bir biskletin maşasindaki sticker çok zarar görmüş. Boyada pek birşey yok. Taşıyıcı 2 li olduğu için bisikletler birbirine çok yakın. Böyle sorunlarla karşılaşanlar nasıl çözüm buluyorsunuz. Araya bez mi koyuyorsunuz. Ayrıca bisikleti çok sık aracta taşımaktan mı bilmiyorum lastik yalpa yapıyor. Akord ayarı bozulmuş olabilir. Bugün decathlona götürüp baktiracagim. Buna benzer sorunları yaşamamak için tavsiyeleriniz nelerdir?

2. Homer

Homer Kıdemli Üye

Adı:
    A.Murat Günal
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba
    Bisikletleri tavanda tşımaya başlamadan önce, bagaj bisiklet taşıyıcımda bu tarz zedelenmelerin önüne geçmek için yapı marketlerde kullanılan izolasyon köpüğü borulardan kullanıyordum.
    Takması çıkarması kolay, hafif.

IlkerArslan ve MUSTAFA ŞEKER bunu beğendi.
  3. kaanrevan

kaanrevan Yeni Üye

Seviye:
    @Homer Keşke daha önce konuyu acabilseydim. Çok mantıklı ve pratik gerçekten. Bu parçayı yapı market olan tekzende faalan bulabilir miyiz. Tam olarak nasıl birşey. Görsel i mevcut mudur?

4. Homer

Homer Kıdemli Üye

Adı:
    A.Murat Günal
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Google "boru izolasyon" sorusuna istediğiniz görselleri getiriyor. Kolay gelsin.

5. ElcaSeJawS

ElcaSeJawS Forum Bağımlısı

Adı:
    fatih
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Dun a4 ü zibart goturucektim ordan da işe gidim dedim bisikleti arkaya koyarım koltukları yatırıp diye dusundum koltuklar yatmıyomus :D sok oldum sonra ıkı jantıda sokup jantları bagaja kadroyu arkaya koydum 1 yasıma daha gırdım :D Tasımak onemli ve koruyucu kesın kullanın ben calına carraromu berlingonun arkasına koymustum ıkı bısıklet bırbırıne vura vura kadroyu nerdeyse delmıstı :D sonradan uyandık araya koruyucu katmanlar koymustuk.

kaanrevan bunu beğendi.