Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Araba'da bisiklet taşıma aparatı

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Halil Karaca tarafından paylaşıldı.

1. Halil Karaca

Halil Karaca Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar,

Şimdi bisikleti aldık iyi güzel filanda, hep sahilde binmek istemiyorum tabii. Canım çekince vurayım belgrada, ormana, başka bir yere gideyim istiyorum.

Bana güzel ve kullanışlı bir bisiklet taşıma aparatı önerebilirmisiniz?

Öncelikli tercihim arabaya hasar vermemesidir, herhangi bir çizik filan oluşturmaması, çünkü araba abimin... :) Ekonomik olması ikinci tercihim. Ayrıca böyle kolay takılıp çıkarılabilen bir şey olsun, sürekli arabanın üzerinde durmasın istiyorum...

Arabam Honda Accord...

Çok teşekkür ettim

2. Sungur Çağırgan

Sungur Çağırgan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    thule ler var ancak daha hesaplı olsun isterseniz perruzzo markasında daha ucuzları da var ben şahsen perruzzo 324 modelini kullanıyorum

Halil Karaca bunu beğendi.
  3. Sabri Atalay

Sabri Atalay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:

Merhaba,

Hangi marka model alırsan al ama muhakkak aldığın mağazaya araban ile git ve taktır.Ondan sonra da 3 bisiklet taşırsın diyorlar ya veya 2 bisiklet kaç adet demişlerle bisikletleri taşıma aparatına taksınlar.
    Zamanında (20 sene evvel) carrefourdan bisiklet taşıma aparatı almıştım ihtiyacım yoktu fiyatı çok ucuzdu sırf birgün gelir lazım olur evde bulunsun diye aldım.Ancak bir bisiklet taşıyabiliyorum ikinci bisiklet olmuyor daha doğrusu olması için bisikletlerin çizilmelerini göze almak lazım.Hiç aralarında boşluk kalmıyor. Aparatı üreten firmanın açıklamasına göre ise 3 bisiklet taşıyacakmış.
    Kolay gelsin.

Halil Karaca

Halil Karaca Üye

Seviye:
    Peki bunlar arabayı çiziyor mu?

5. müjdat dede

müjdat dede Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Thule al.Thule de ne kullandığın araç nede bisikletler çizilir. ama Thule satan bir bisikletçiye gidip arabanın üzrinde uyup uymadığına baktırman lazım denemeleri lazım .Thule nin montajı,kurulumuda kolay ilk terciğin Thule olsun. sağlamlık+güvenlik : Thule :D