Araba Çarptı

Rıdvan UĞUR

Aktif Üye
Tepki
113
@latif.07

Arkadan gelen arabayı kontrol edemedğim için ben genelde trafiği karşıma alır o şekilde yolculuk yaparım. Gerçi haklısın. Bu şekilde de kontrol edemediğim çok açık. Ama sanırım bu benim hatam. Hesap edemediğimi düşünüyorum o adamın tam ben önündeyken çıkabileceğini. Fakat genede trafiği karşıdan almak daha sağlıklı gibi görünüyor. aksi halde arkadan gelen araba için bana çarpmaz inşallah diye dua etmekten başka çaremiz yokmuş gibime geliyor benim.

• Beğen
Tepkiler: Bahadır Budak
Scudo

Bahadır Budak

Aktif Üye
Tepki
69
geçmiş olsun. malesef sürücüler bizleri hiç ama hiç adamdan saymıyorlar. çok sinir oldum, iyiki kask varmış, umarım bundan sonra böyle şeyler yaşamayız.

• Beğen
Tepkiler: Rıdvan UĞUR

Rıdvan UĞUR

Aktif Üye
Tepki
113
@Batuhan Altay

Şoför şahıs hemen indi, bana yardımcı olmaya çalıştı. Hastaneye götürmek istedi. Ben aynı zamanda ilk yardımcıyım. Bir süre oturdum, sağıma soluma baktım. Birşeyimin olmadığına kanaat getirince beni sadece evime kadar bırakmasını rica ettim. Oda evime kadar bıraktı beni saolsun. Adını soyadını telefonunu falan verdi.

Gözüne güneş geldiğini ve beni ancak havadayken görebildiğini söyledi.

Rıdvan UĞUR

Aktif Üye
Tepki
113
Tuhaftır, şuanda hergünkinden çok daha fazla bisiklete binmek istiyorum. Yani bu kaza hevesimi kıracağı yerde daha da çok arttırdı.

Sanki bisikletime ve bu spora ihanet etmiş, haksızlık etmiş gibi hissediyorum. Ve bir şekilde ona daha fazla emek vererek ve daha fazla saygı duyarak kendimi affettirmek istiyorum.

Aslında içten içe hatanın çokta fazla bende olduğunu düşünmesemde (belkide içgüdüsel olarak hakkım olmadığı halde aşırı defansiv davranıyorum), içimden bi ses "sen bu işi hafife aldın ve bedelini ödedin" diyor. Evet bu sefer fatura fazla kabarık değildi.

Umarım bisiklet tanrısı diye bişey vardır ve beni affeder. Bende böylece daha uzun yıllar güvenle yollarda pedal basarım.

Evet şu anda böyle hissediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ekrem Erten

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
@Rıdvan UĞUR

evet değiştirmen gerekir darbe aldıkdan sonra isterse dışında hiç bir şey olmamış olsun sonucta bu sıkıştırılmış köpük değiştirmek gerekir

• Beğen

Ekrem Erten

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Sedona
@Rıdvan UĞUR

Sağdan yola katılacak araba, soldan gelen araçları kontrol eder ve boş olduğunu görünce gaza basar doğal olarak. Sağa son anda bakar. Adamla göz göze geldiniz mi bilmiyorum ama her zaman arabanın yerine kendimizi koymamız gerek sürerken.

Geçmiş olsun.

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Geçmiş olsun.. Kask taktığınız ve bu yazıyı paylaştığınız için ayrıcada teşekkürler..

• Beğen

Mehmet Ergene

Forum Demirbaşı
Tepki
198
ya kaskla ilgili ben de bişe sorayım. gecen gün topa kafa vurmuştum kaskla. bu kaskı değiştirmek gerekir mi?

• Beğen
Tepkiler: Ali Gençtürk

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mehmet Ergene

:)) değiştirmek gerekirmi bilmem ama gece gece iyi güldürdünüz beni, iyi gittimi bari kafayı vurunca

Mehmet Ergene

Forum Demirbaşı
Tepki
198
valla hocam komik durum gercekten :D
çimlerde top oynuyolardı. oynarken top yola kaçtı o sırada yoldan geçiyordum. refleksle topa kafa vurdum işte. voleybol topu bu arada. yere düşerkenki şiddet daha fazla sonuçta ve bu sıkıştırılmış köpüğün devreye girdiği belirli bir sınır değeri vardır muhtemelen... ondan merak ettim. :D

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
Çok geçmiş olsun . Aynı kazayı ben de yaşamıştım . Ama ufak tefek farklılıklar var :) bana sağ taraftan ve tam yandan arazi aracı çarpmıştı . Kaskım da yoktu ama çok dengeli düştüm , başımı çarpmadım . İki şerit yolda sağ şeritten sol taraftaki kaldırıma kadar uçtum :) Anayolda ilerliyorum ve adam ara sokaktan son sürat anayola geliyor direk karşı sokağa geçecek , yolda da bir tek ben varım ama bisikletliyim ya yol hakkı benim değil , inadına durmadım , o da durmadı . Ama bir daha unutamaz çünkü rengi bembeyazdı adamın , şoka girmişti :)

• Beğen

Rıdvan UĞUR

Aktif Üye
Tepki
113
@MeLiSBuRCu

Sizede çok geçmiş olsun.
Aslında burda sizin hatırlattığınız başka bi konu daha var. Bende çarpmanın etkisiyle diğer şeride kadar uçtum. Ne var ki diğer şeritten o esnada araba gelmiyordu. Zira kazanın çok başka boyutlara taşınması işten bile değildi.

Tepki
28
@MeLiSBuRCu

Çokta büyük bir iş başarmış sayılmazsınız he :) Verilmiş sadakanız varmış size de geçmiş olsun.