Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Takas Edildi Apple final cut studio - lisanslı - kutusunda

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Video Prodüksiyon çalışmaları yapan veya ilgilenenler için bir takas ilanıdır!..

Merhaba,

İzmir Apple bayisi Egemek'ten kutusuyla alınmış orijinal Apple Final Cut Studio seti ve lisansı.

Programların orijinal kurulum disklerini, binlerce sayfalık orijinal kitaplarını (ingilizce), tutorial (eğitim) disklerini ve en önemlisi orijinal Apple lisansını bulacağınız komple bir set.

İster bir kenarda oldukça ilgi çeken kutusunun prestijinden faydalanın, ister lisanslı Final Cut programları kullanmanın rahatını ve huzurunu yaşayın, isterseniz bunu ticari bir yatırım olarak görün... Her şekilde uygun ve güvenilir bir alışveriş yapmış olacaksınız. Dilediğinizde tüm orijinal güncelleme (update) işlemlerini Apple'dan sorunsuz yapabilirsiniz.

Home ofisimi kapattım, Mac Pro masaüstü iş istasyonumu sattım, ticari video prodüksiyon çalışmalarını bıraktım. Daha akademik bir hayata başladığım için ve üniversitede buna ihtiyaç duymayacağım için uygun fiyata satıyorum. İzmir'de ürünü istediğiniz gibi görüp inceleyebilirsiniz. Zaten tamamı kutusunda, son derece temiz muhafaza edildi. Bu ürün kullanılarak pek çok ödüllü kısa film ve ticari video prodüksiyon çalışması gerçekleştirildi.

2011 yılında Antalya Altın Portakal Film Festivali en iyi kurgu ödülü kazanan Kalender Hasan'ın sınıf arkadaşıyım. Birlikte İzmir'de bu set ile kurgu çalışmaları yaptık. Belki uğuru size de geçer. :in:

İçerdiği Programlar:
    Final Cut Studio
    Apple Color
    Apple Motion
    Soundtrack Pro
    DVD Studio Pro
    Compresor
    Cinema Tools

Apple yetkili distribütörü Bilkom tarafında KDV dahil Türkiye satış fiyatı 2550 TL, ABD Apple Store fiyatı 999 Dolar olan seti,
    değerinin çok altında bir takas teklifine sunuyorum.

Kron XC250 bisiklet veya Kron XC4000 kadro öncelikli olmak üzere temiz bir MTB ile veya yol/yarış bisikleti ile takas edebilirim.

İletişim:
    Sertaç KASAPLAR
    e-posta: tacfilm@mynet.com

2. solamare

solamare Kıdemli Üye

Seviye:
    singlespeed bisikletle takaslarmısın bisiklet izmir balçovada görebilirsin

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Takas tamamlanmıştır, teşekkürler...

Konu Durumu: