Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antrenmansızlık

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında ikart tarafından paylaşıldı.

1. ikart

ikart Misafir

Herkese merhaba. Ispartada kendi çapında bisiklet sporcusuyum. Bazen gerek sınavlar gerek diğer nedenlerden dolayı bisiklet sporundan uzak kalıyorum.Bu bazen 1 gün bazen 1 ayı buluyor. Acaba 1 aylık antrenmanlı bir sporcunun pazar gününden sonra 1 ay bisiklet sürmiceğini düşünürsek.Oluşacak sorunları gün gün yazabilirmisiniz ? Teşekkürler. :D

2. Serdar Emre ACAR

Serdar Emre ACAR Forum Bağımlısı

Seviye:
    3 gün içerisinde - 500 km geriye düşersin gerisini sen düşün.Baya bir zor olur senin için.

3. UMUT ALAÇİÇEK

UMUT ALAÇİÇEK Aktif Üye

Seviye:
    kaslarında ağrılar oluşur uzun süre kaslar çalışmadıgı için sende yüklenince adeleler zorlanır ve bacakların et dövüğü olur ağrısı 3-4 günü bulur geçmesi

4. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    ben de oss nedenıyle baya sure duzenlı olarak suremedım. tekrar basladıgım da ılk körleşen bolgemın cıgerler oldugunu fark ettım. kaslarım yorulmadan cıgerlerım ıflas edıyordu. bır sonrakı gerılemeyse kollarımda oldu. (bunu hala duzeltemedım). bugunku surusumde bacaklarım degıl de kollarım yoruldugu ıcın eve donmek zorunda kaldım.

benım onerımse ara verdıkten sonra kendınızı bısıklete hazırlayıp oyle baslamanız. aksı takdır de bısıkletten soguyabılırsınız. hep yapmayı planladım ama hala kısmet olmadı :). mesela ben bunun ıcın kosu (cıgerler ıcın), şınav ve barfıx calısmayı dusunuyorum

sorunuzun tam karsılıgı degıl ama ben bu kadar yardımcı olabılecegım

3-4 gunluk bı agrı ıcın sanırım baya yuklenmek gerek. ben sakın sakın basladım ıcın ben de pek de boyle bısey olmadı:)

ilkerturker ve faith999 bunu beğendi.