antrenman yarışı hakkında

Scudo

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
merhaba...
öncelikle ne taraftan geldiğin önemli ben bostancı da oturuorum ama yarış olduğu için ulus ciwarında kalacam...
kaçkarın ortaköydeki dükkanının önünde araç kalkacak bizim gibi aracı olmayan arkadaşlar için ama 1az erken saat de olacak çünkü yarış 10 da başlıo ve 9da orda bulunulması gerekio..
ben sana kesinlikle bisiklet üstünde gelmeni tawsie etmem zira ben antremanlarda bile arabasız gitmiyorum...

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
sen gene de 1 kaçkar ı ara sor..
çünkü kayıt falan da alınacak..
ha beni kesin götürürler de belki yer problemleri olabilir...

• Beğen
Tepkiler: OguzKaganAslan

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
bakırköy civarındaysan bike and outdoor a uğra. araç tutalacak galia, ne kadar kişi olursa o kadar az para veririz kişi başı dedi Bora abi :D

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
geliyor, geliyoooor, tayfur yeni göbeğiyle %80 kuralını delmeye geliyooor. :D:D

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
%80 yokki..
ben geçen seneki yarışta tur yemiştim ona rağmen 7 turu tamamlamıştım..
bu sene 6 tur atcam zaten bu sene tur bindirmeleri gibi1 şey mümkün değil :D

• Beğen
Tepkiler: tayfur

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
la duygun ben de biliyom. hatta lisanslı lisanssız oraya gidecek kadar çılgın olan herkes yarışa girebilecekmiş. ne %80 ne feed zone'u yani :D:D

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
şimdi eve geldim. çok güzel çok eğlenceli geçti yarış. tam yeterli miktarda çamur, belki biraz fazla kar vardı. :) forumun yarısı oradaydı: önder abi, behçet abi duygun, halil...
Yarış biraz geç başladı. assolistler oldukları için velespit takımını bekledik. ilk yokuşta arkalara döküldüm. :) esaslı bir yokuştu bence. tepede bir kutu powerade'i bir dikişte hüplettim ve tura devam ettim. İnişler çok heyecanlıydı. Yalova'daki gibi tırsak inmedim. Bismillah dedim saldım frenleri. Gerçi 2. turun sonunda pabuçlar tamamen bitmişti ama olsun. 2. turun sonunda bıraktım. Belki bir tur daha zorlasam giderdim ama hem tur yemiştim hem de mataram yoktu. Daha da önemlisi ön-arka fren pabuçları bitmiş, arka fren teli de alarm vermeye başlamıştı. Aslında yarışı bırakma sebebim antrenmansız olmam değil yaniş :D:p . Manitou Axel maşam çok güzel çalışıyor. Önder Abi neden aldın ben sana hediye edecektim dedi ama olsun. Düşünmesi bile yeter abimin. ;)
Sonuçta süperdi, her ay düzenlenecekmiş. İnşallah her ay oradayım.

3. olan duygun'u da tebrik ederim.

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Bu yarış ile ilgili bir kaç resim aşağıdaki linkdedir.
Daha fazla resim bekliyoruz arkadaşlardan.

(link)

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
evet tayfur dediğin gibi harika 1 yarıştı...
ama baştan 1 yanlışı düzelteyim under23 kategorisinde 1. yim genel klasman da 3. oldum :D
neyse gelelim yarışa.. hawa beklenildiği gibi soğuktu ama allahtan kar yağışı falan yoktu... parkurun üstündeki karda ilerki turlarda kendini tamamen çamura bıraktı bu da bizim balçık makinalarına dönmemize sebep oldu...
start ta en öndeydim ama 1az yawaş kalktım sanırım yanımdaki ufak çocuğun arkasında kaldım bayağı zaman kaybettikten sonra küfrederek geçtim... ama xtr viteslerim sorun çıkardı neyseki tur sonunda serkanı bulup 2-3 dakkada ayar yaptırdım... vakit kaybettim ama tekrardan ön grubu yakalamaya başladım...bu arada tur bindirmeler de başladı... borayı gördüğümde önde kimlerin oldğu sordum aram, aykun, serkan ve oğuz war dedi onu da geçince öndekilere doru pedalladım, aram ve aykun benim kategorimdeydi... ben alperenle yanyana giderken aykun u gördüm lastik patlatıp gerilere düşmüş onu da geçip farkı açtım en sonunda 4 tur beraber gittiğim alperenle farkı açıp son turda gidiyordum... arkada ve önde kimse olmadığı için rahat gidiyordum yerime razıydım... ondan sonra o fotomun olduğu o karlı bölümde önce tur bindireceğim hakan yazmanı onun önündede aramı gördüm belki yetişirim 1 sıra yükselirim umuduyla gaza geldim inişte arama yapıştım onun düşmesi sonucu 3. lüğe yükseldim ama bu da bana u23 1. liğini getiriyordu sonlarda sakin olmaya çalıştım 1 kere düştüm ama aram yetişemedi... oğuzlar az önümdeydi ama benim 6 turum zaten bitmişti... hemen zamanlara baktığımda gerçekten 3. olduğumu diğerlerininde elite olmasından dolayı u23 1. olduğumu gördüm çok sewinmiştim... o kadar çamurluydumki o kadar üşüyordumki ama bunların hiç 1 önemi yoktu... yarış bitince bisikleti yere fırlattım parkurda bana çıakrdığı zorluklardan dolayı... bence harika 1 yarıştı hem başarım açısından hemde performansımı iyi 1 şekilde görmüş oldum çünkü kaçkarın bundan 6 ay önce düzenlediği yarışta beni geçen adamlardan 1.5 tur yemiştim bu da benim kısa zaman içindeki gelişimimi gösteriyordu... ee artık bundan sonraki 3 yarıştada 1. liğe adayım... yarışta emeği geçen herkese tekrardan teşekkürler...
diğerlerinde görüşmek üzere...

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Duygunnn, nnn...
Benim madalyam nolacak?
Neyse;
Hani dimdik çamurlu bi iniş vardıya direk suya uçarsın durmasan, hah, işte ben o bayırı sağlam indim (2. turda) ama sola dönünce 15 m ilerdeki ağaca çıktım. Niye mi? Frenleri bitirmişim. :D
Sonuç; iki ayrı yerinden kırılmış bir el ve elit 4.lüğü .

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
sana madalya yok ama kaçkarda serkan yusuf ve aydın alçına imza atarlar :D
büyük geçmiş olsun akrdeşim...
nasıl verdim ama sana gazı son turu atman için... tabii elinin öel olduğunu bilseydim sölemezdim ama sayemde sanırım 4. oldun...

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598

Gaz için sağol, anlaşılan bakliyatgillerle aran iyi. :D 1. lik için tebrikler demiş miydim?

speedy

Üye
Tepki
26
Duygun merhaba,

Sonuçları MTBTR den okudum, TEBRİK EDİYORUM ve sölemek istiyorum, hiç şaşırmadım ! Yani 1.liğine . BRAVO !
Yarışta yarışmış yani...
Diğer yarışmacılar ve organizatörleri de tebrik ederim. Nice güzel yarışlara...

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
sağolasın be ergünüm...
ee senin elinde yetiştik biz tabiiki 1. olcaz :D
bugün iznik üzerinden sizin yalovaya geldik sen geldik aklıma, andım seni...
evet yarışta oldukça zevkli ve zordu... darısı diğer yarışlara umarım seni de görürüz...