Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antrenman Planlama

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Ali Uslu tarafından paylaşıldı.

1. Ali Uslu

Ali Uslu Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar,

Aramızda kullananlar mutlaka mevcuttur ama yine de yazayım dedim: Bir haftadır 2peak'in antrenman planlama programını kullanıyorum. Üye olmak için www.2peak.com sitesine girip kayıt oluyorsunuz. Kişisel özelliklerinizi, ilgilendiğiniz disiplini, beslenme alışkanlıklarınızı, antrenman için uygun olduğunuz günleri ve antrenman için harcamak istediğiniz süreyi yazıyorsunuz; sizin için oldukça detaylı bir antrenman programı çıkarıyor ve hatta bir beslenme programı bile tavsiye ediyor. Daha sonra bu programı güncellemek, yaptığınız antrenmanlar hakında not tutmak, istatistikleri incelemek ve daha birçok şeyi yapmak mümkün. Örneğin herhangi bir sebeple plandaki bir antrenmanı atladı iseniz takviminiz otomatik olarak güncelleniyor ve yeni bir program oluşturuluyor.

Deneme sürümünü kullanmanız için 3 haftalık bir süre tanınmış. Daha sonra kullanmaya devam etmek isterseniz satın almanız gerekiyor.

Düzenli bir programa bağlı kalmaya çalışmanın faydalı olacağını düşünüyorum. Ayrıca gerçekten oldukça motive edici.

Aranızda buna benzer programları kullanan ve tavsiye edebilecek olan var mı? Tabi mümkünse ücretsiz olanlarından..:)

Selamlar.

d.berkay ve Aziz Özkan bunu beğendi.