Antrenman Müzikleri Olan?

kolbe

Daimi Üye
Tepki
122
arkadaşlar antrenmanlarda ne dinliyorsunuz var mı bir track listeniz nıke in böle bi soundtrakc yaptığını duydum ama bulamadım olan varsa paylaşabilrler mi?

Scudo

Serdar Emre ACAR

Forum Bağımlısı
Tepki
361
Ya benim öyle bir müziğim yok ama antremanda müzik iyi bir ercih değil.Arknızdan gelan aracın sesini duyamıyorsunuz ve sürücüler o kadar telerosla değiller bisiklet sürücülerine karşı.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Walla sagolsunlar güzelim tarsusumda :) trafikdeki araçlar bana karşı çook saygılılar...her zaman yol hakkı verıyorlar ne olursa olsun ...

Serdar Emre ACAR

Forum Bağımlısı
Tepki
361
Bir arkadaş 2000 yılında walkmen kullanıyormuş ve arkasından gelen otobüsün sesini dumayınca konyada akyokuşun başında yol bisikleti sporcusu ve maalesef...Dikkatli olmakta fayda var

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@Hakan Yazman

Teşekkür ederim bu arşivi gördügüm iyi oldu Hakan Bey.:)
Eger firefox kullanıyorsanız direk masaüstüne indiriyor ;) şuanda indiriyorum

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Trance dışında başka kategorilerde de varsa linklerini alabiliriz :)

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
@Hakan Yazman

nereden indireceğiz ben indirecek bir şey bulamadım

Bozcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.047
Googleda "winamp internet radio" diye aratın. İnanılmaz bir çeşitlilikde radyolar cıkıyor karsınıza. Dance veya techno katagorilerindeki radyoların bazıları gece klubu kalitesinde yayın yapıyor. Tempoyu hiç dusurmuyorlar. Ayrıca Winamp'ın ustune "streamripper for winamp" kurduktan sonra mp3 olarak sarkıları kayıt alabilirsiniz ve mp3 çalara yükleyebilirsiniz.

Fakat ben de yolda dinlemeyi cok tavsiye etmiyorum. Rollerda kullanıyorum. Bisiklette cok önem vermiyoruz fakat motosiklet eğitiminde yolda muzik dinlemek kesinlikle yapılmaması gerekenler sırasında 2. sırada. Lütfen dikkat edelim.

kolbe

Daimi Üye
Tepki
122
hakan yazman a teşekkürler verdiği link için ben zaten daha çok roller de dinlemek için sordum az da olsa yolda tabii.diğer arkadaşlara da tşk..

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
(link) güzel bir internet radyo, A'dan Z'ye herşey var ama nasıl capture edersiniz onu bilmiyorum, onu da bilen biri anlatırsa seviniriz ;)

• Beğen
Tepkiler: sprint

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
eğer indirmek isterseniz. ben genelde free kullanırken dinliyorum ve oldukça gaz veriyor :) step up filminin saundtracklarını tavsiye ederim ;)

fatih_brs

Daimi Üye
Tepki
192
ben genelde ceza'nın şarkılarını dinliyorum hızlı olduğu için güzel tempo oluyor

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Trance Addict ten şarkıları nedense indiremedim..
Save as source dediğimde tıklanmamış gibi oluyor.Bişey değişmiyor.Başka bir püf noktası varmıdır?

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
@Can Sonbay

Biri lütfen yardımcı olabilir mi? Download dediğimde bi media sürücüsü çıkıyor.Bende yandaki ok a tıklıyorum tıklayınca save as source çıkıyor.Ama tıklanmıyor.

Akif Y.

Aktif Üye
Tepki
41
abiler ben genelde hep rap dinerim onar bi da energi veriyor bilmiyorum neden heralde adrenalini cikartiyor insanin ama müsik ve bisiklet komiunayonu cok güzel tehliklei yolarda zaten ben hep bitane kulakli cikartiyorum blim diye etraf da ne oluyor ne bitiyor burda almanyada mesela hep bisiklet yolu olyur yani 90%