Antremanlara başlamak istiyorum

Murat Eren

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
b'Twin
Bisikleti çok sevdim.Antreman yapmak istiyorum.Nasıl yapmalıyım?Yardımcı olursanız sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden
Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Yavaş yavaş kendinizi yormadan başlayın, kondisyonunuz fazla yoksa bir kaç hafta (kendinizi çok zorlamamak için) tekbaşınıza binin, düz yolları tercih edin. Yeni başladığınızı varsayarsam, şu anda çok özel bir şey yapmanız gerekmiyor, kendinizi çok zorlamadan bisiklet üzerinde kaldığınız süreyi yavaş yavaş arttırın bu en iyi tavsiye olacaktır, üstte sabit konularda yüksek kadans ile ilgili yazımı da göz atın...

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Önce sigara ve içkiyi bırak . Ağzına bile sokma . Ayda 3000km'de sürsen , bu ikisi varsa kondisyon yapamazsın

Sonra da forumda başta Hakan Yazman olmak üzere diğer antreman ile ilgili yazıları oku.

İngilizcen varsa kaynak çok .

Bisiklet sporu yalnız bisiklet sürmek değildir

Bisiklet Sporu = Düzenli Yaşam + Bisiklet Antremanları + Beslenme + Ağırlık Çalışmaları + Fitness + Cross Training + Dinlenme + Vücudunu İyi Bilmek,Öğrenmek 'tir bence

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@Ali Gelir

Arkadaşı tanıyormusunuz? İçki ve sigaradan bahsetmemiş ama tabii dediğiniz bir yerde doğru ama konuyla alaka kuramadım :)

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

Murat Eren

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
b'Twin
sağolun arkadaşlar en yakın zamanda km saati alıp başlayacağım.İçki ve sigarayı ağzıma sürmem