Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

antreman

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında i_toprak tarafından paylaşıldı.

1. i_toprak

i_toprak Yeni Üye

Seviye:
    slm arkadaşlar ben samsun dan ibrahim :) her pazar oldugu gıbı bu pazar da gezi ve antreman amaçlı turlar düzenledik ama pek fazla katılım olmadığını görüyorum fakat samsunda bısıklet kullanıcısı bayağı çok birlıkte hareket edersek sesimizi daha iyi duyururuz dıye düsünüyorum antreman lar her pazar olduğu gibi bundan sonra da cumhurıyet meydanın da saat 9 da devam edecek ... herkesin katılmasını istıyorum şimdi den katılan ve katılacak olan tüm arkadaşları ma teşekkür ederim ...!!! (.. Ghostrider ..):in:

2. Çağlar ALTIN

Çağlar ALTIN Yeni Üye

Seviye:
    Evet.Her Pazar Olması Güzel Ama Katılmak İsteyenler Genelde Haberleri Olmuyor.Ondan Dolayı Gelemiyorlar.Ama bundan sonra gezi ve antreman amaçlı gezileri 1 gün önceden herkese haber verirsek katılımın olacağına inanıyorum...

Ve Bisiklet Forum'a Sesimizi daha daha iyi duyururuz.Ve bu Bisiklet Forumlada kalmaz..!! Hepinize İyi Forumlar!!!

samsunlu_kral bunu beğendi.
  3. whısper

whısper Yeni Üye

Seviye:
    Gecen pazar da guzeldı ıbrahım abı ben emre :S eylendım gercekten hele o ınıs sen tabı daha yenı kıltlı pedala alısacaksın ama ben 1 sn bıle coskun abının pesını bırakmadım ve cok zevk aldım :D

samsunlu_kral ve Coşkun Keskiner bunu beğendi.