Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antep'te çaylağa yardım

Konu, 'Doğu ve G.doğu An.Bölgesi' kısmında Suphi BAHADIRLI tarafından paylaşıldı.

1. Suphi BAHADIRLI

Suphi BAHADIRLI Üye

Seviye:
    7 yıldır üniversite dolayısıyla antep'te oturuyorum. Bisiklet alma hevesindeyim. satış ve servis konusunda kim nerede ne yapar hiç bilmiyorum.

yeni başlayanlar bölümüne nasıl bir bisiklet istediğimi de yazdım, ancak antepli yahut burada ikamet eden arkadaşların bana yardımcı olabileceğini düşündüm..

kafamda şimdilik "geotech life delux" diye bir model var, büyük ihtimalle (bisikleti antepte bulamayacağımı düşündüğümden) sipariş yoluyla getirteceğim ancak sonrası beni düşündürüyor.. "nerde monte edilecek, başım sıkışınca nereye gideceğim.." gibi.

anladığım kadarıyla bir topluluk bile var geziler yapan, çok sevindim.. en kısa sürede aranıza katılma üzere, hoşçakalın.

2. cihan07

cihan07 Yeni Üye

Seviye:
    antepte bisiklet antrenörleri var onlarla irtibat kurmanda yarar var. ayrıca bu antrenörlerden bazıları bisiklet satışıda yapmakta

3. ömer durkal

ömer durkal Yeni Üye

dostum bu antrönörlere nasıl ulaşabilirm yadımcı olursan sevinirim

4. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    Suphi BAHADIRLI aslında bircok grup veya yalnız takılan kısı var
    öss nedeniyle uzun bır ara verdıgımden yenı modeller hakkında yardımcı olamayacagım ama dısarı fıyatıyla buradakı fıyatı iyi karsılastır. dısardan getrtcn bısıklete hem kargo parası hem de burada montaj parası vs vereceksın.

tanıdıgım 2 bısıkletcı var
    biri trafık parkının karsısnda cansunar biri de karmen peyzajın orda yavuz bıs. malzemeyı de sehrekustu tarafında onder bıs.ten alıyrm...

5. DKRMustafa

DKRMustafa Forum Demirbaşı

Seviye:
    kardeş gerekli yardımları size yapabilirim istediğin bisiklet firmasının bayiisi var antepte bana ulaşırsan sana düşündüğünden daha güzel seçenekler sunabilirim. 0530 205 8384 veya ö.m. at adım ''Mustafa'' antep gruplarında ''Dakar'' adıyla tanınırım iyi formlar.

6. obatuhan

obatuhan Yeni Üye

Ben de carmen peyzaj ın orda yavuz bisikletten aldım scott scale 50 çok memnunum sağolsun Kenan abi :D

7. Nuran Atakan

Nuran Atakan Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba,
    Bir aile ziyareti icin Antepteyim. Geldigimde yegenlerimin bisikletini gayet perisan bir halde buldum. Omrunu tamamlamis gorunuyor ama yine de kendi kulaklarimla durumun vahametini duymak ve varsa duzeltme sansi degerlendirmek istiyorum. Ilk farkettigim sag fren kolu kirik ve deneme sansim olmadi ama denildigine gore gidonda bir sorun var. Bir yildir bahceye atilmis bir sekilde kaldigi icin tekerleklerin havasi inik, patlak mi bilemiyorum ve kadro paslanmis durumda. Bisikletin markasini belli degil cunku abimin bir gun cani sIkIlmis ve bisikleti parcalayip oylece boyayivermis, sonra da tekrar monte edememis:)
    Verdiginiz adresleri de not ettim ama yine de sorayim istedim. Bildiginiz baska bisikletci var mi? Belki evimize daha yakin baska bir yer vardir umuduyla soruyorum. Biz Kalyon Kavsagi, Cetinkaya civarinda oturuyoruz. Bana gercekten bisikletten anlayan ve durust biri lazim:) tesekkur ederim.