Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya'dan Herkese Selamlar Olsun!

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Süha Duran tarafından paylaşıldı.

1. Süha Duran

Süha Duran Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Merhaba arkadaşlar;

İsmim Süha. En son 2003 yılında bisiklete binmiştim. Daha sonrasında almış olduğum kilolar vesaire yüzünden bisikletimi evimizin kilerine kaldırdım ve o zamandan beri dokunmadım. Sonrasında da 2012 yılında bisikletimi bir arkadaşıma hediye ettim zaten binemediğim için.

Ancak yaklaşık 1 ay önce bir ağabeyimin beni gaza getirmesi sonucu tekrar bisiklet sürmeye başlama kararı ile yeni bir bisiklet aldım. Şu sıralar yaşadığım site içerisinde ve civarında ufak ufak alıştırmalar yapmaktayım. Malum biraz önce de dediğim gibi kiloluyum. Boyum 1.68 ve kilom 116. O sebepten şimdilik fazla kendimi yormadan biniyorum. İnanıyorum ki yavaş yavaş kondisyonumu kazanacağım ve hem spor, hem sağlık amacıyla dönmüş olduğum bu bisiklet ile eski formuma kavuşacağım.

Son olarak aranıza katıldığım için mutluyum. Herkese selamlar ve sevgiler..

SD.

2. Murat Saygin

Murat Saygin Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Hoşgeldiniz, bence sadece bisikletle vermek yerine diyetisyenede gitmelisiniz

3. Süha Duran

Süha Duran Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Hoş bulduk Murat. Kilo verme konusunu tabi ki de doktor nezaretinde yapıyorum. 142 kilo idim ve yavaş yavaş vermeye devam ediyorum. İlgine teşekkür ediyorum.

4. Ahmet.Çetinkaya

Ahmet.Çetinkaya Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Hocam hoşgeldin. Umarım bir an önce hedeflediğin duruma gelirsin. Ben de her akşam şirinyalı - düden parkı - ışıklar - tophane parkı + dönüş yapıyorum katılmak istersen bildirmen yeterli... iyi pedallamalar