Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalyadan gecikmeliyim..

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında MaDDoX tarafından paylaşıldı.

1. MaDDoX

MaDDoX Üye

Seviye:
    Öncelikle selamlar herkese...

forumu tesadüfen buldum.. küçüklükten beri dizlerimi yaralamakta yetenekliydim hep, 6 sene önce motor yerinede bisan cyborg alarak güzel bir iş yaptığımı düşünüyorum..:rolleyes:

başlıktan anlaşıldığı gibi bilgisayarcı ve bisiklet sevdalısı birisi olarak böyle bir siteyi araştırmak aklıma gelmediği için kızdım şimdi kendime.. :mad:

neyse efendim, 20 yaşında akdeniz üniv. bilgisayar tek. ve programla öğrencisiyim..

elimde lastiği ve pedallarından başka birşeyi değişmemiş "bisan cyborg" var..
    genelde akşam üstü mahallede veya "mazı (masa) dağına" çıkıp sürüyorum.. (ant-koop ların yukarısında oturuyorum zaten )

forumdaki buluşmalara bende katılmak isterim ama bisikletimin öncelikle güzel bir bakıma ihtiyacı var.. bazı parçalar değişecek, ama parça konusunda bilgisiz sayılırım biraz...hangi marka, neyde iyidir fln araştırmamıştım hiç... ayrıca kask , eldiven , Yedek iç lastik, yama takımı, fln da yok.. anlıyacağınız baya amatörüm bu konuda... öğrenci bütcesiyle yavaş yavaş karşılayacağız hepsini..

beni bu konuda bilinçli şekilde yönlendirecek bir yardıma ihtiyacım var.. bisikletin bakımını yaptırıp bu ihtiyaçlarımı neren karşılıyabilirim?

yardım ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler,

ismim "güray"
    msn adresim = "mihenktasi_@hotmail.com"

ayrıca 2 senedir "Radio Control" (uzaktan kumandalı , yakıtlı veya elektrikli ) araçlarla ilgileniyorum, (oyuncakçılarda satılan nikko tarzı arabalar değil. gerçek arabaların sistemiyle çalışan 1/10 veya 1/15 küçüklüğünde araçlar bunlar ) antalyada bir grubumuz var..( araba, uçak, helikopter, motor , gemi, iş makinaları vs birsürü çeşit var. ama bizim grubumuzda arabalar ağırlıkta ) pazar günleri buluşma düzenliyoruz.. bu konuyla ilgisi olan, merak eden varsa buluşmalarımıza katılıp araçları inceliyebilir.. ;)

iyi pazarlar herkese...

eniskaratut ve Ercan Bayram bunu beğendi.
  2. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Hoşgeldin Güray,:in:

Antalya ailesi burda Güray, sana her konuda yardımcı olucaklardır..Forumdan bisiklette alakalı her türlü bilgiyi bulabilirsin;)şimdiden kolay gelsin.

3. extremunction

extremunction Kıdemli Üye

Seviye:
    foruma hoşgeldin Güray,

bisikletinin bakımını yaptırabileceğin bir iki kişi var Antalya'da; Gökhan Çiğdem ve Şevki Usta. Şevki Usta kapanan Beyaz Dünya alışveriş merkezinin karşısında yani Borsa Hastanesinin arka tarafındaki 3.sokakta Damla Bisiklet'te. Gökhan Çiğdem'e ise özelden ulaşabilirsin.

Hobby araçlarla ilgilenmen çok güzel. forumda ve Antalya'da Ercan Bayram'da ilgilenmekte. hatta beraber Dilek Sabancı Spor Salonu'nun önündeki pazar günü buluşmanıza gitmiştik. kendisi çok ilgilileniyor, birbirinizle paylaşımlarınız mutlaka olacaktır ;)

4. MaDDoX

MaDDoX Üye

Seviye:
    teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için....

ayrıca her 2 siyle ilgilenen başkalarının olmasıda çok güzel. ercan beyle geldiğiniz gün ben yoktum malesef....

Borsa Tic. Meslek lisesinden mezunum bende. orayı çok iyi biliyorum ama daha önce görmemiştim...
    ayrıca şuan için biraz uzak kalıyo bana...

gökhan bey e ulaşmaya çalışayım ben birde...

bu gün saat 4 te yine Sabancı spor merkezi otoparkındayız... merak edenler gelip izleyebilirler...

iyi pazarlar sizlere...

5. Ercan Bayram

Ercan Bayram Onursal Üye

Seviye:
    o kadar gittim şu sabancı spor kompleksi önüne
    Hobbyrc ekibi hep gelecez diyor :)

hep bir işleri çıkıyor :D:D:D

neyse ortak 2 hobimiz var seninle ;)
    gerçi rc ye daha yeni başlayacağım...

bisiklet konusunda da gökhan arkadaşımız iyidir ;)
    şevki ustam da iyidir tamamen seçim meselesi herkesin kanının kaynadığı birileri var :)

ama en güzeli öğrenip kendin yapabilecek seviyeye gelmen...
    tabi yavaş yavaş...

tekrar hoşgeldinn görüşmek üzere

(not: sabancı önüne bisikletle gelirim %99 o zaman tanırsın beni :))

6. sgba

sgba Üye

Seviye:
    Tanınmaman için % 1 çok büyük bir ihtimal ama.

extremunction ve Ercan Bayram bunu beğendi.
  7. MaDDoX

MaDDoX Üye

Seviye:

%100 gelmedin çünkü ben saat tam 4 te oradaydım.. 6.30 a kadar kaldık.. sadece ende abi ve eşi uğradı tanışmak için.. onlarla ayaküstü sohbet ettik..