Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya'dan Erci ile Eymir Gezisi

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında KevSerSeri tarafından paylaşıldı.

1. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Selam Pedalcılar!

Öğle vaktinde Erci'yi almaya Bahçeli'ye gidiyoruz. Ona da bisiklet kiralayıp gel bakalım yamacımıza sana bi Eymir yaptıralım diyoruz....

Ah Erci ah sen bu hallere düşecek adam mıydın?.. Allah rızası için şu pisletçiye bir yardıııııım... :)

Altında deri ayakkabı, üstünde deri ceket, kaskın yok kafanda, eldivenler de yırtık zate... Olsun ama yeni bi akım başlatıcaksın bisiklette tesbih de verirsek eline. (Şaka bir yana bunların hepsini bizimle beraber olmak için göze aldı Erci. Pedal basan ayaklarına sağlık ne diyelim.)

Nasıl çamur havuzlarından geçtiğimizi çekmeyi unutmuşuz. Görseniz amanın derdiniz...

Tornet yarıştıran çocuklar...

Bahçeden ayva toplayın diyen amcayı kıramıyoruz. 2 kiloya yakın ayva veriyor bize heheheh...

Bisikletçilere nur mu yağdı ne?

Eymir'de her zamanki mekana gitmiyoruz bu sefer. Nerede soba, kapalı mekan dalıyoruz...
    Teyzem gözleme yaparken,

Erci ezik bakmaya çalışıyor ama nafile. Bizim yanımızda mümkün mü mutsuz olması yahu hehehehe...

Erk diyor ki ezik öyle olunmaz böyle olunur hehehe...

Dışarıda kocaman dolunayı görünce dayanamayıp fırlıyorum soğuk moğuk demeden...

Tabi siz anlayamazsınız oradan... Eymir'e gelmeniz lazım bu güzellik için ehhe :)

Buz kesen elleri ısıtmak pedalcıların görevi. :)

Baktık kendimiz çekemiyoruz arkadaki ekipten rica ediyoruz...

Ekip çok şeker, çok kafa dengi. Baya bir muhabbet ediyor geçmiş turlarımızdan ve deneyimlerimizden bahsediyoruz... Gül gül yarıldık tabi. Amcanın verdiği ayvalar amma bereketliymiş cümbür cemaat ayva yiyoruz... (İsimlerini sormayı unuttuk saflığımıza geldi kusura bakmasınlar.) Amcamızın da kesesine bereket. Bu kadar insanı mutlu etti.

O kadar geç vakte kalmayalım desek de yine hava karardı gölün soğuğu içimize işledi...

Yaaa Erci Bey öyle Antalya'ya benzemez Ankara... Adamı böyle dondurur işte soğuğu diyoruz. Bu arada biz de buz kestik tabi.

Gün geçmiyor ki TRT yokuşunu tırmanırken ısınmayan hatta yanmayan bisikletçi görmeyelim... Erci de başlıyor yanmaya... Ne de olsa her gelen misafirimize özel tattırıyoruz bu güzel rampayı... Geçen hafta Eskişehir'den Oktay'dı kurban...

Oktaycım bu arada duyurulur bu hafta yokuşu 16 dk. da çıktım yakında seni geçicem hahahah. 5 dakika ilerleme var. Ben bu azimle seni de geçerim Armstrong'u da heheheheh...

Bol çamurlu, soğuk güzel bir Eymir turu gerçekleştirdik... Erci ayaklarına sağlık. İyi ki gelmişsin. Çay eşliğinde muhabbet falan çok güzeldi... (Termostaki çayımdan verdim bak bu iyiliğimi unutmayın hehehehehe)

Yine bekleriz efeeeem. Sürçü lisan ettiysek, hizmette kusur ettiysek affola...

Bir sonraki kurban bakalım hangi şehirden kim ve ya kimler olacak... :)

2. jamssea

jamssea Kıdemli Üye

Seviye:
    Hiç dil sürçmesi olmadan güzel fotoğraflar ve güzel bir anlatım.Çok teşekkürler.Kolay gelsin.

KevSerSeri ve Ercan Bayram bunu beğendi.
  3. Ontario

Ontario Forum Bağımlısı

Seviye:
    Vay Ankaralılar.

Özledim valla Ankarayı şubata gelirim inşalah.

Gelirsem bi eymirr de o zaman yaparız. Belki

Ercan Bayram bunu beğendi.
  4. Ercan Bayram

Ercan Bayram Onursal Üye

Seviye:
    beni kırmayıp benimle pedallayan Erkut Kewser ve İsmailime çok teşekkür ederim...

Ben gelirken anca görürüm pedallayamam diye hazırlıksız geldim
    yeterki gönüller bir olsun her olumsuzluğa rağmen pedalladım :)

Eymir gölü Ankara da gezilecek yer yok galiba diye içimden geçirdiğim düşüncemi yıkan mekan oldu...

Delta bisiklet kiralıyor Allahtan bisikletsiz kalmadım sayelerinde
    Delta ekibinden Yalçın ve Ercan arkadaşıma teşekkür ederim. yarı yolda bırakmayacak bir bisiklet verdiler sağolsunlar :)

Kews Çayın tadı damağımda kaldı böyle olmayacak şunu demlemeyi öğret yoksa Ankara abonesi olacam ona göre :)

TRT yokuşuna birdahaki sefere kendi bisikletim ile gelmek istiyorum :)
    Bizim antalyadaki Döner gazino (tünektepe) yokuşu gibi ve çok zevkli aslında...

Tabi Erkut o rampanın ardından birdaha Bilkent tarafına rampaya sardı öldümü kaldımı bilmiyorum Erkut yaşıyorsan ses ver :)

Herşey için hepinize çooooooooook teşekkür ederim
    Birdahaki sefere daha güzel olacağına eminim ;)

(deri ceket bisiklette moda olmaz umarım :D:D:D)

KevSerSeri bunu beğendi.
  5. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Ne demek Erci her zaman bekleriz. Seninle pedallamak güzeldi... Uygun olduğumuzda gezilere, buluşmalara hayır demeyiz biliyorsun. Çayın tarifi özel veremem hahahahah. Ama geldiğinde yine demler yine içeriz... :D :D :D

Yarın da Serkan Taşdelen geliyor. Çikolata föndü yemeye gidicez... Ohhh gönüller bir olsun efeeeem...

Ercan Bayram bunu beğendi.
  6. Ercan Bayram

Ercan Bayram Onursal Üye

Seviye:
    kews bunu unutmuş ben koyayım bu resmi de... :)

7. oktay tiryakioğlu

oktay tiryakioğlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    ooo kevsercim hiç boş durmuyorsun , tebrikler.

senin bu azminden gözüm korktu valla. sakat dizlerle 16 dakika demek . vaaauuv....... :eek: :eek: çıktıktan sonra niye bir fotoğraf çekmedin. benimkini hemen yapıştırmısın :) hehe .kimbilir nasıl kızarmışsındır hahaha...:D :D tebrikler..

yine zevkli bi gezi yapmışsınız. havada bi hayli soğukmuş. ama trt rampasına o soğuklar işlemez. her havada ateş çıkartıyor adama..... :) selamlar

KevSerSeri bunu beğendi.
  8. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Ehhe kork benden... :D :D :D :D

Daha dur seeen sonunda istediğim spd ayakkabıyı da aldım... Bi de onunla ve hafif bi bisikletle denemek lazım. E tabi yine soğuk bir hava. Isınmak için insan daha da basıyor da o bakımdan hehehehe... :) :) Yukarı çıktığımda nabzım 170-180ni devirmiştir kesin. Kalbim ağzımdan fırlıcaktı hahaha :))

oktay tiryakioğlu bunu beğendi.