Antalyadan Bomba gibi bir geotech team bakmadan geçmeyin

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
@warlocker

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim fakat shimano set düşünmüyorum 499euro fazla gelir şuanda ben en iyisi şimdilik bunlarla idare edeyim 5-6 ay sonra mavic crossmax alayım zaten almak istediğim ve kafamdan geçen jant seti bunlardır

Scudo

warlocker

Aktif Üye
Tepki
39
@hash07

oda mantikli..fakat crossmax slr'in 75 kg ve ustu kullanicilar icin uygun olmadigini, gereginden fazla esnedigini bir cok yerde yorum olarak okudum ve Turkiye'de bu seti yarislarda kullanan bir yariscidan duymustum.
ama yinede mukemmel bir set..

• Beğen
Tepkiler: TheCarpediem07

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
@warlocker

Bilgilr için çok sağolun xl veya sl set almayı düşünüyorum slr maddi olarak aşar beni kilo sorununa gelince 69 kg gelıyorum tartıda esnek oldugunu bende kulanan abilerden duymuştum

civil

Üye
Tepki
85
Antalya'da kaç tane geotech var kırmızı renkli? Antalya'ya iş için gelmiştik. Ya sizi gördüm ya da Mert'i. Yanınızdan geçerken korna çaldım. Kalabalık olduğumuzdan duramadım.

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
@civil

Abi planımda geotech den kurtulmak için çalışıyorum.Specialized carbon yada merida carbon arasında kararsızımda araştırmadayım şuaralar.Kimi gördünüz bilemem ama kulanan arkadaşı biraz anlatabilirseniz öyle de yardımcı olabilirim

Erdem Eryiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
175
kesin biziz geçende mertlerle gezerken biri çalmıştı korna ...

Engin

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Scott
2009 daki değişikliği merakla bekliyoruz...

civil

Üye
Tepki
85
@geotech emre

Dün Saat: 12:30-13:00 arası. Üniversiteyi geçince kocaman adalı bir kavşak var. O kavşakta bekliyordum. Yanımdan geçti arkadaş. Bende onu geçerken kornaya bastım. Yalnızdı.

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@civil

çallı kavşağından bahsediyosunuz heralde saolsun başbakanımız bu hafta açtı orayı o açmasaydı kim açardı artık orayı bilmem üniversiteden osman kardeşimiz olabilir ama ters bi mekan bide ters bi saat dilimleri bi ihtimalde bizimkilerden biri geotechi çaldırdıda o varsak tarafına geçti dicem ama allah korusun çalınsa haberlerimiz olurdu burda çıkar mutlaka o kişi

• Beğen
Tepkiler: civil

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
kardeş hayırlısı ise daha iyilerine binmek nasip etsin tabi kazsız belasız binmek tabiki...iyi forumlar ...

• Beğen
Tepkiler: TheCarpediem07