Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya'da Ümİt envoy daĞ bİsİkletİ Çaldiran?

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında kartal erdoğan tarafından paylaşıldı.

1. kartal erdoğan

kartal erdoğan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar bugün bir demircinin önünde Ümit Envoy tertemiz dağ bisikleti vardı. Satılık dediler. Belki çalıntı olabilir diye paylaşmak istedim. Yakın zamanda böyle bir bisiklet çaldıran varsa buradan yada özelden ulaşsın. Üzerinde aksesuar vs varsa belki eşleşme sağlayabiliriz.

2. ihsangencer

ihsangencer Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    güzel kardeşim demircinin bisikleti olamaz mı? neden çalıntı olduğunu düşünüyorsun?

Murat Cömez bunu beğendi.
  3. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Neden calinti oldugunu düsünüyorsunuz.

Buda moda oldu herhalde, surada satilik bisiklet var arkadaslar, belki calinti olabilir. Ya her bisiklet satan kisiden niye süpe seziliyor anlamadim. Adamlar yakinda bisiklet satamaz olacak ya.

4. kartal erdoğan

kartal erdoğan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ben profil fotoğrafımdaki bisikletimi çaldırdım, 8 ay sonra iş yerimin yanındaki köhne bisikletçi 200 liraya birine satmış, o vesile ile buldum. Eğer bir ürün kaliteliyse ve köhne bir yerde uygun fiyata veriliyorsa şüphe duyar oldum. Elbette kimsenin günahına girmek istemem ama o kadar çok hırsız var ki, geçen ay arkadaşımın bisikleti gözünün önünde çalınmış. Elbette şüphe duymamak lazım her şeyden ama tedbir de almak gerek diye düşünüyorum. Görüşmek üzere.

Barış C. Şentürk bunu beğendi.