Antalyada oturan 2 arkadaşa 20 gün kullanılmış BIANCHI SPEED 2011...ÜCRETSİZ...

Tepki
80
Bisiklet
Specialized
Doğrusu bisikletlerden birini almak isterdim antalyaya yanıma gelen yeğenime çok güzel bir karne hediyesi olurdu :( Yinede hayırlı olsun güle güle kullanın

Scudo

Mustafa Mus

Daimi Üye
Tepki
86
@latif.07

Çok samimiyetsiz bir cevap. Kardeşinle değişmeli binsen olmuyor mu? Sonuçta daha nice bisiklete ihtiyacı olan insanlar var çevrede. Dün birini bulamazken (ki 600tl bütçe ile bisiklet arıyormuş geçen sene) bugün 2 taneye ihtiyacım var tavırları??
Tamam kardeşinle belki yan yana gezip tozacaksınız ama gidip kendi imkanlarınla satın almadıktan sonra böylesi bir keyfin peşine düşmek ve başka ihtiyaç sahibinin hakkını elinden almak neden?

Ben bu başlıkta "birini ben aldım diğeri de başka ihtiyaç sahibine gitsin" yorumunu okumak isterdim. ama dakikasında (ilan açıldıktan 28dk sonra) konuşup anlaşıp 2 bisikleti de tek kişi almış. Bu acele niye?

Bisikleti veren arkadaşı tebrik ediyorum fakat ilk önüne gelene vermektense bence biraz daha zamana yayarak gerçek ihtiyaç sahiplerine bisikleti ulaştırsaydı keşke. Önceleri hatırlardım gene böyle ücretsiz bisiklet verildiği konuya onlarca kişi yazar ama gerçekten ihtiyacı olan bulunana kadar beklenmişti.

Tepki
4
Ah konuyu görünce heyecanlandım bisikletim çalınmıştı bisikletsizlikten kurtuluyorum gibi hissettim .d.d hayırlı olsun alan arkadaşımıza veren arkadaşıda tebrik ederim gerçekten kimse yapmaz heralde böyle birşey ...

Tepki
3
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
2. bisikleti başkası alsa daha iyi olurmuş ama olsun, güzel paylaşım.

• Beğen
Tepkiler: felis911

Ciclista

Aktif Üye
Tepki
64
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
@Mustafa Mus

Kesinlikle katılıyorum.
Bu arada arkadaşa bu güzel davranışından dolayı teşekkür ediyorum

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Mus
Tepki
17
amacım 2 bisikleti farklı kişilere vermek değildi başlığı yanlış atmışım . özür dilerim... bi tanesinde sorun vardı ben de dedim ki aynı kişiye vereyim vatandaş için daha iyi olsun.... //// saygılar ve sevgiler ////.....

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok hoş bir davranış,kutlarım

Serdal Doğan

Aktif Üye
Tepki
75
Tebrik ederim gerçekten hoş bir davranıştı. İlanı ilk açıldığı an görmüştüm isteseydim Antalya'dan bir arkadaş vasıtası ile aldırabilirdim çünkü hala bir bisikletim yok zira bütçe sıkıntım devam ediyor; dedim inşallah ihtiyaç sahibi birisi teslim alır. Farklı kişilere verilseymiş daha şık olurdu....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
güzel bir davranış ama 2 bisikletin tek kişiye gitmesi olmamış.

Murat Yavuz

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Colnago
@alperK

Hocam 3 sene geçmiş üzerinden...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Murat Yavuz

ben hortlatmadımki,üst konularda gördüm yazdım tarihinede bakmadım.

Tepki
38
bence böyle üzerinden uzun zaman geçmiş ve bi sonuca varmış konular silinmeli . yokmu öyle bi seçenek . kirlilik oluyo