Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya'da ki arkadaşlardan yardım talebi...

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında migalga tarafından paylaşıldı.

1. migalga

migalga Yeni Üye

Seviye:
    Tüm forum ahalisine merhaba.
    İsmim Ayhan. Eşiminde ısrarları ile bereber kullanım için salcano NG600 alarak pedal çevirmeye başladım. Bisikleti almadan önce sitenizden, verdiğiniz linklerden epey faydalandım ve giriş seviyesi olarak bunu uygun gördüm. Antalya'daki arkadaşların tur fotoğraflarını görünce işi daha da ileriye götürmeye ve onlara iştirak etmeye karar verdim. Şu sıralar kondüsyonumu arttırmak ile meşgulüm. Yakın bir zamanda inşallah bende aralarında olurum.
    Antalya'daki arkadaşlardan bir ricam var. Bisiklet için gerekli olan kask, eldiven, yama takımı, çanta ve hatta giysi Antalya'da nerede bulurum?
    Sağlıcakla kalın....

2. Ercan Bayram

Ercan Bayram Onursal Üye

Seviye:
    Antalyada yani burada istediğin kalitede ürünleri bulabileceğini sanmıyorum ve çok pahalı ve ankara istanbul izmir den temin edebiliyorsan iyi olur veya bir gelen ile getirtmeni tavsiye ederim

aradığın malzemeleri bende arıyorum ve gönlüme göre olmadıkları için ankaradan almayı düşünüyorum...

ama kırcamii karşısında Bianchi (yeni açıldı arada)
    eski otogar mezarlık arkasında Bianchi (şubeleri)
    meltemde bir bisikletçi daha var orda da bulabilirsin

bize de ulaşabilirsin
    msn mail telefon yolu ile ....

Ercan BAYRAM

kask eldiven çanta hakkında üstteki yorum...

giysi konusunda bize ulaş forumdakiler duymasın bir güzellik yaparız sana da :)
    forma ve tayt ve şort (padli) satılıyor antalyada inanılmaz fiyatlara :)

3. migalga

migalga Yeni Üye

Seviye:
    İlginiz için çok teşekkürler. Yakın zamanda görüşeceğiz inşallah.
    Çanta ve eldiveni internette satış yapan sitelerden sipariş edebilirim. Ama kask konusunda tereddütüm var. Şu ayarlı kasklardan alsam olmama problemi olurmu acaba? Marka, model ve uygun bulacağım siteler konusunda tavsiyeye ihtiyacım var?
    Msn'ninize vermiş olduğunuz afresten ulaşabilirmiyim?
    Benimki ayhankurt01@hotmail.com

4. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:

Ayhan bey merhaba.

Ne kadar sevindirici bir haber. Antalya da bisiklete binenlerin çoğalması. Sizleride aramızda görmek isteriz. Ercan arkadaşımda bizim gezdiğimiz gruptan . Size verdiği bilgiler doğrudur. İçimizden birine ulaşsanız hepimize ulaştınız demektir.
    Kaskın çok iyisini isterseniz ,sipariş vermeniz lazım , ama eski sanayide oto parçacıları içindeki bisikletçide de 3 - 4 değişik kask var fiyatları da uygun ve deneme şansınız da var . Alınabilecek kalitedeler. oraya da bakmanız iyi olur. Yama takımı da Antalya da en ucuz bulunan yerlerden biri. Eldiven de var. Ama Kipa da daha ucuza var.
    Pedli taytında , Ercanın dediği gibi , çok uygun fiyata satılan bir yeri var , ilk karşılaşmamız da gideriz oraya.

Yazınızda eşiminde ısrarları ile beraber kullanım için diye bir kısım var . Bende tur ve gezilere eşimle ve kızlarımla katılıyorum. Ama bizimki tandem bisiklet. Sizi de eşinizle gezilerimize bekleriz. Bence size bir bisiklet daha lazım olacak gibi.

Haber vereyim bu hafta gene bir gezi hazırlığındayız, az sonra forumdan da yayınlayacağım, sizleri de aramızda görmek isteriz.
    Bu pazar Düzlerçamına gitmeyi düşünüyoruz. Haberiniz olsun.

Akşam üstüleri de ya Konyaaltı liman, yada fener lara tarafına turluyoruz. Katılmak isterseniz haber verin .

Tanışıp ,görüşmek üzere hoşçakalın diyorum.

Ertan ABA ve kıvanç kaynak bunu beğendi.
  5. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    kıvanç bey.kaskı denemek istiyorsanız doğu garajındaki metin ticarete gidip herhengibirisini kafanıza takıp denemeniz iyi olucaktır.

içindeki numaraya bakarak hangi kaskın size göre olduğunu daha iyi anlıyacaksınız.

tabii oradan almanıza gerek yok.sadece denemek için:D ayarlıların da ayarsızlarında ölçüleri + diğer markaların ölçüleride standart olur.

içinizde teredüt olmasın.sadece içindeki numarayı unutmayın.kolay gelsin

6. Gökhan Seda

Gökhan Seda Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ertaann adamımm bana da buluver bee;)

7. Ontario

Ontario Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ya ben sizi antalya lara bölgesinde gördüm gibi sanki kırmızı veya siyah bi salcano vardı galiba.Arkadanızdan da bi bayan geliyodu sanırım o sizsiniz