Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

antalya'da delta

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında cenk burak koç tarafından paylaşıldı.

1. cenk burak koç

cenk burak koç Üye

Seviye:
    delta firması acaba antalyada şube açmayı düşünüyomu bence açılsa iyi olur büyükbir eksiklik.

Özlem Bilgin bunu beğendi.
  2. Özlem Bilgin

Özlem Bilgin Yeni Üye

Seviye:
    Planlarımız arasında Antalya var.. Acılmadan once mutlaka size haber veririz

tesekkurler

3. halid acar

halid acar Bisikletkolik

Seviye:
    konya düşünülüyormu:D konyada bisiklet seven çok bu işi profesyonel yapan yok 1tane pınarelli var inş. delta konyayada açılır

seda ak bunu beğendi.
  4. ali ayhan cıvıl

ali ayhan cıvıl Kıdemli Üye

Seviye:
    antalyada gökhan var ve her konuda yardımcı olan mükemmel bir arkadaş..tavsiye ederim

Semican Baydur, iskender ve emre arıkan bunu beğendi.
  5. HASAN ŞAHBAZ

HASAN ŞAHBAZ Aktif Üye

Seviye:
    cenk bey bisikletinizin fotoğrafını çektiğiniz mavi bisiklette size yeterli olabilir :boese157:

6. Ersin Aydın

Ersin Aydın Kıdemli Üye

Seviye:
    Antalya dedim mi şöyle bir oturup iyice düşüneceksin...Antalya!da 2 tane iyi bisiklet mağazası var üstünü kaldırırmı bilmem. Açık söyliyim Antalyalı müşteriler cins'dir bisiklete fazla para ayırmazlar...pahalı bisiklet satışı zor olur. üst donanım bisiklet sahibi antalya'da 10 elin parmağını geçmez...sedaona,trek,yeni yeni carraro piyasasına uygundur diğerleri gidermi... tatmin edici olurmu çok riskli baştan söyliyim.

7. bahadır76

bahadır76 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    antalya'da sds bisiklet açılıyor ve bunun dışında çok büyük bir bisiklet mağazası yok. ancak küçük çaplı dükkanlar mevcut. delta bisiklet büyük şehirlere sırasıyla semt semt açacağı yerde kıyı şehirlerine daha özen göstermeli. antalya'dan geçen bir sürü turcu bisikletçi arkadaşlar oluyor bu onlar için büyük bir iyilik olur. doğru düzgün bisiklet tamiri yapan yer çok az. kalite gelecek ki insanların aklı çelinecek düşünceleri oraya kanalize olacak aksi takdirde müşteriler cins deyip, almaz deyip geçinilir. eğer siz kaliteyi ayağa götürürseniz rekabet ortamında bu daha da iyi olacaktır. her markayı, kaliteli her markayı alan olur. büyük şehir sonuçta. ki bu şehir insanları çok bisiklete biniyor. risksiz iş yoktur. mesela antalya da iyi cannondale modelleri bulabilsem direkt gider alırdım. her zaman büyük şehirlere gidemiyoruz. internetten de alamam, denemeden almam.

8. Ersin Aydın

Ersin Aydın Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben Antalya'lıyım Antalya'da ticaret yapıyorum birebir yaşıyorum Antalya'da yaşayan insanları memnun etmek çok zor bunu genelleme yaparak söylüyorum. Şu konuda sana katılıyorum. buraya gelecek marka mutlaka teknik servis konusunda çok üstün hizmet vermeliki fark yaratsın.teknik servis iyi olmazsa nakavlt kusura bakmasınlar. Antalyada Teknik serviste bir numara isim bellidir. belki türkiye'de onun üstüne çok isim yok...Antalyalı arkadaşlar bu yönden şanslı...

Antalya'da bisiklet yaygın kabul ama çift amortisörlü 100-300 arası bisikletler. iyi diyebileceğin bisikletler dersen söyliyim... sedona 711 ve 741 bol görürsün.. yada trek carraro giriş seviyesi bisikletler. bunun üstüne Antalyalı zor parar verir anca bisikleletten biraz anlayanlarki onlarda çok fazla değil... umarım herkesin işi iyi olur herşey gönüllerince olur ama zor bir piyasaya girdiklerini düşünüyorum.. 3-4 bisiklet mağazasını kaldırabileceğini sanmıyorum...umarım ben yanılırım

9. ali ayhan cıvıl

ali ayhan cıvıl Kıdemli Üye

Seviye:
    sayın kardeşlerim bende antalyada yaşayan bir istanbullu olarak sizlere kişisel fikrimi söylersem......antalyada herşey uç noktalarda yaşar.....ya ucuzunu yada en iyisini satarsınız..........ki kaliteli bisikletlerle tanışan antalyalılar kısa sürede mükemmel bisikletlerini aldılar ve almaktalar.........belki çoğu gençlerin takıldığı mekanlarda sıklılkla görünmediği için fark edilmiyor ama evlerde ve depolarda müthiş bisikletlerin olduğunu bizzat ben yaşıtım dost ve arkadaş bisikletlerinden biliyorum.......satıcıyı mahcup etmiyecek olan kalitedeki marka ve güler bir yüz şifrenin anahtarı olacaktır.........