antalyada dağ bisikleti ile turlamak için arkadaş aranıyor!!

otekcan

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
merhaba arkadaşlar. kendime bisklet arkadaşı aramaktayım. sevgili arar gibi oldu:). pazar günleri taşlı topraklı orman yollarında gezintiye çıkabilecek bisiklet arkadaşı aramaktayım. buradan haberleşelim.
veya cep: 546 570 1707

sağlıcakla binin.

Scudo

otekcan

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
valla haftaya cumartesi haberleşelim o zaman

Ahmet.Çetinkaya

Aktif Üye
Tepki
118
Bisiklet
Cannondale
@otekcan

cumartesileri çalışıyorum hocam sadece pazar günleri müsaidim ama çakırlarda bir baraj varmış oraya tur yapacaz bir arkadaşla. bu hafta büyük ihtimalle olmayacak ama öbür hafta kesin. bu hafta sonu uygun olmayacak gibi duruyor çünkü.

otekcan

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
@Ahmet.Çetinkaya
bende pazar izinliyim. pazar günü için haberleşelim demek istemiştim. programınıza uymaya çalışırım. aksilik olursa haberleşiriz zaten.

sağlıcakla binin

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
Foruma Hoş geldiniz :)

Antalya gezilecek o kadar çok yer var ki :D ama malesef gruplar genelde şehir içi sürüyorlar. Küçük küçük araziye giden gruplar da var ama onlar da dışarıya pek açık değil kendileri biniyorlar. Antalya çoğu kişi yalnız biniyor, çünkü ortak zaman bulmak zor oluyor.

Öncelikler Antalya'nın neresinde oturuyorsunuz ve ne zamandır biniyorsunuz?

Gidilecek yer olarak yukardaki arkadaşın dediği yer Doyran Göleti. Saklıkent yolu üzerinde. Diğer alternatifler, Feslikan yaylası tarafı, Kemer, Bldibi tarafı, Altınyaka yolu ve Kepez döşemealtı ve Korkuteli tarafı var :)

Ahmet.Çetinkaya

Aktif Üye
Tepki
118
Bisiklet
Cannondale
@Osman D.

merhaba hocam. 12 yıl aradan sonra tekrar başladım :) 1,5 - 2aydır falan sürekli biniyorum. iş geliş gidiş , çıkışta toplamda 35 kmlik şehiriçi rotam var akşamları onu yaparım. etiler,şrinyalı , düden parkı, ışıklar, cumhuriyet meydanı, konyaaltı varyanta kadar sonra dönüş sampi kavşağına ordan meydan , mevlana ve etiler. ev etilerde iş yeri şirinyalıda.

Antalyayı çok bilmiyorum. ne içi ne dışını. doyran göletine yeltendim hafta sonu harita çıkartmayı unutmuşum yolu bulamadım ben de kırdım direksiyonu kemere :)

hafta içi grupları öldürüyo beni ya :) adamlar nerdeyse çekirdek çıtlayacak giderken misyon güzel ancak içerde olanlara karşıyım.
Yalnız güzel oluyor ancak bazen çekilmiyo ki bazı durumlarda tehlike arz etmesi de cabası. otekcan ve bir arkadaş daha var öbür hafta bi tur yapacaz malum yere artık.

Antalya bisiklet için yaratılmış değerlendirmek lazım... :)

Tepki
11
Merhaba,
Vega Bisiklet ve Todoks Bisiklet grubu pazar gunleri arazi turlari duzenliyorlar bilginiz olsun.
Iyi aksamlar

• Beğen
Tepkiler: erkan yazgan

otekcan

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
@Osman D.
yaklaşık bir yıldır bisiklete biniyorum. gittiğim yerler güver uçurumu üstü ve vadiye indim. bi abi vardı o götürmüştü şimdi nasıl gidilir tekrar bilmiyorum anımsayarak bulabilirim. saklıkent yoluna gittim. doyrandan 6 km falan yukarı çıkmışımdır. tabi bu yolların arazili kısımları var. yukarı karaman var oraya gittim. genelde arazili yolları seviyorum. ve kafa denk bir arkadaş gerçekten iyi olur. bende salcana insomnia 20 var. tekerlekleri beni geçen felç etmişti durmadan patladı arazide o yüzden değiştirdim biraz daha uygun ama continental race king lerden daha dayanıklı galiba. denemek nasip olmadı. müsait olursanız cumartesiden haberleşelim pazar için

@Ahmet.Çetinkaya

doyran taraflarını bilirim beraber gideriz. hatta yapabilrsek saklı kent yolundan devam ederiz veya oralarda arazi yolları gayet güzel inşallah kaybolmayız:)

@Nafiz Sagdur

nasıl irtibata geçebiliriz.

Tepki
11
facebook ta gruba katılarak etkinliklerden haberdar olup dilerseniz katılabilirsiniz, geçtiğimiz pazar kepezi çıkıp korkuteli yoluna döndük ve oradan düzler çamı balık çiftliği güver uçurum parkurundan doyrana indik orta zorlukta bir parkurdu ort 65 km.

Tepki
4
Bisiklet
Giant
Yeniden merhaba Bisikletforum tutkunları; İş itibariyle İstanbul'dan Antalya'ya geldim. Benim kendi işim olduğundan ( seracılık) kendimi çoğu zaman ayarlayabilirim. katılmak isterim ama bir miktar kondisyona da ihtiyacım var. olmadı ben katılırım siz beni yarı yolda bırakırsınız. En son bir sene sanırım 70 kilometre civarı bi turumuz olmuştu. ee Bir mitkar paslanma olmuştur illaki. Saygılarımla.

otekcan

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
@Eşref BOSTANCI
pazar günü sııntı olmaz ise haberleşelim. ben antalya taraflarında gidilecek yerler biliyorum. sizin bildiğiniz yerler var ise na göre karar veririz.

Tepki
4
Bisiklet
Giant
Hava Durumu Antalya Pazar Günü; parçalı bulutlu 17 derece; Ben Aksu'dayım fakat istediğiniz yere gelebilirim. saat önemli değil; Bildiğim yer yok desem daha doğru olur; 40 günlük Antalyalıyım. Ben size her türlü uymaya çalışırım ama dediğim gibi PAslanmadan dolayı geride bırakmak serbest illaki eski forma geri döneriz çalışmadan olmaz. Bİr arakdaşımız daha vardı Ahmet Çetinkaya; uyarsa Cumartesi akşamı haberleşir bir aksililk olmassa pazara görüşmek üzere.

otekcan

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
@Eşref BOSTANCI
çok iyi olur. aksudan gelebilirsin fakat dönüş biraz zorlayabilir.:) cumartesiden haberleşelim. ahmet çetinkayayda haber veririz. doyran göleti tarafına çıkarız. tabi yola erken çıkmamız lazım hava erken kararıyor. hava durumu fazla yağışlı değil gibi. beim için sorun değil ufak tefek yağmur beni etkilemez diyorsanız bencede sıkıntı yok daha eğlenceli olur.

Tepki
4
Bisiklet
Giant
Yağmurla ilgil sıkıntı yok. Erken derken saat önemli değil Güneş doğumuyla birlikte diyin ben gene gelmeye çalışırım. İstikamet sizin kararınız ; yolu bilmeyenler pedallar ve manzarayı seyreder :p

otekcan

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
tamamdır cumartesi Allah izin veririse bir aksilik olmaz ise haberleşiriz.

Ahmet.Çetinkaya

Aktif Üye
Tepki
118
Bisiklet
Cannondale
@otekcan
@Nafiz Sagdur

Yola çıkıyor muyuz pazar günü :) Hava müsait gözüküyor.

(link)

(link)

yada belirleyebileceğiniz başka bir rota da olabilir

biz konuyu kaçırmışız ya :)

otekcan

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
ben müsaitim şimdilik herhangi bir engel yok. cumartesi planı yapalım nerede ne zaman buluşacağımız hakkında

Ahmet.Çetinkaya

Aktif Üye
Tepki
118
Bisiklet
Cannondale
tamamdır. ben de müsaitim . 2 arkadaş daha var benim eski iş yeirnden onlar da gelecekler müsait olurlarsa

Tepki
4
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar benim işler biraz karıştı; kusura bakın artık :) bir değişiklik olursa yarın akşam burada olmaya ve cevap yazmaya çalışırım olmadı size iyi pedallamalar