Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

antalyada çevresi gezileri hakkında

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında gökay29 tarafından paylaşıldı.

1. gökay29

gökay29 Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar.antalya cevreli parkurlar hakkında antalya-burdur-ısparta cevresinde 30 yıldır sayısız parkur yaptım.bu konuda isteyen arkadaşlara parkurlar hakkında bilgi verebilirim.benim ve arkadaşlarımın en kısa parkuru 150 kmden başlar ve genelde 2 tane iyi cıkış vardır ve bozuk arazi yolları kullanırız. bu hafta sonu allah nasip ederse antalya-korkurteli(tahtalı beli 950m)-sögüt-fethiye yolu-gögübeli geciti(antalyanın en yüksek geciti 1850m)-seki veya yuva kasabası-elmalı-avdan-imecik_(karaman beli1230m) tahtalı beli -antalya
    Not:rakım 0 mden başlayacak-hava ögle ssatlerinde baya ısınacak ve rakım cıkılacak-toplam mesafe230 km civarı olacak

ali ayhan cıvıl, methi ve ZekiAlper bunu beğendi.
  2. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Abi helal olsun size. Ne diyeyim artık ben de mtb ile kondisyon çalışmaya başladım sırf size yetişebileyim diye :p..Yarışlarda acayip bir faydası dokunuyor da :) Hoşcakal abi bir gün gezelim artık senle..

3. bahar calinalti

bahar calinalti Yeni Üye

Tamaradimiz kisisiniz bizde bu isi yapmak istioz yani bisiklet turlari ama isi bilen biriyle insallah guzel bir maas karsqiligi beraber calisiriz

4. methi

methi Yeni Üye

Seviye:
    Antalya Elmalı gezi düzenlemenizde Elmalı turu için uygun zaman.Elmalı ve Finike'den forum üyesi var mı?Ayrıca Elmalı ya 10-15 ağustos tarihinde tarihi Elmalı yeşil yayla güreşleri ve festivali bisiklet sporcularının da ilgisini çekebilir.Ayrıca turlar nasıl düzenleniyor buradan kısa bilgi verirmisiniz.bu hafta sonu korkuteli tahtalı beline gelecek arkadaşların ve turu düzenleyecek arkadaşlara duyrulur.