Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

antalya yol grubu

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Yolların Zebanisi tarafından paylaşıldı.

1. Yolların Zebanisi

Yolların Zebanisi Üye

Seviye:
    selam aliosman seninle tanışmadık sanırım,evet yolcuyum ama mtb de yapıyorum 2 yarış bisikletim 7-8 tanede dağ bisikletim var,sanırım seninle karşılaştık havaalanı yolunda,yoksa sabah havaalanı tarafından gelirken tek kavşağında gördüğüm senmiydin?birisi yol bisikletiyle tek olarak önümden şehir merkezine doğru geçti,sanırım antremana çıkmıştı o saatte başka bişey yapılmaz zaten.bende beşkonağa gidiyodum.kırmızı sedona forma siyah tayt vardı altında.
    umarım senle zamanımız çakışırda beraber çeviririz,
    ben her sabah,serbest bölgeden çıkıyorum(antalya büyük liman)belek,serik,beşkonak yapıyorum.100 km.+ dönüşte 100 km=200 km eğer dayanabilirsen gir rüzgarıma :D :in: :Skull-175
    görüşmek dileğiyle...

2. scientist

scientist Üye

Seviye:
    Ben de antalya'da yol bisikleti ile antrenman yapıyorum kendi çapımda. Sizinle tanışmayı ve birlikte turlamayı isterim. bu sıcak havalarda ancak sabah ya da akşam çıkılabilir herhalde. Güzergahım genellikle burdur yolu. Toplamda gittiğim mesafe de 50 km.
    görüşmek üzere

Yolların Zebanisi bunu beğendi.
  3. fanatikcimbomlu

fanatikcimbomlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    yolların zebanısı pazar gunu sedona forma sıyah taytlı olan bendım antremandan donmustum selamlastım ve bende senın kım oldugunu merak etmıstım:D

4. Yolların Zebanisi

Yolların Zebanisi Üye

Seviye:
    merhaba scientist
    evet haklısın sıcaklar başladı anca ya sabah çok erken saatlerde 5-6 yada akşam çıkılır bundan sonra.
    şimdi 50 km yapıyorum demişsinde,oda iyi 50 km de hiç yoktan iyidir ama güzel kardeşim ben 50 km den sonra daha yeni bacaklarımı açıyorum ve vücudumu ısıtıyorum.:D
    benim yola çıkış sebebim turlamak için değil mecburiyetten gidiyorum o kadar km çünkü belli bir saatte işe yetişmem gerekiyor.işim vardığım yerde başlıyor (beşkonakta)(rafting rehberliği)sabahki antremanda zamana karşıda yarışıyorum diyebilirim.
    bu bir bakıma iyi oluyor hem kondisyon artımı sağlıyorum(sabit tempolu,kadansı değişmeyen çevirme) ve antremanımı yapıyorum,hemde işime gidiyorum.
    burdur yoluna gidiyorum demişsinde ben malesef alanya yoluna gitmek zorundayım.bu arada o konudada şanslıyım yol kaymak gibi,:D bisiklet çok güzel akıyor.tam sprint antremanı için seçilmiş bir yol.(tour de turkey)cumhurbaşkanlığı turunun geçtiği yolda antreman yapmak da ayrı bir zevk veriyor insana.
    umarım birgün yolda karşılaşırız.benim msn torosbisiklet@hotmail.com eklersen konuşuruz.:in:
    şimdilik hoşcakal.

scientist bunu beğendi.
  5. Yolların Zebanisi

Yolların Zebanisi Üye

Seviye:
    bende senin kim olduğunu merak etmiştim,neyse,ikimizde öğrenmiş olduk.

6. hakancakir

hakancakir Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar.
    Aslında Antalya'da yol bisikleti kullanan fakat birbirinden pek haberi olmayan onlarca arkadaş var.Ben işim gereği onlarla karşılaşıyorum.Umarım bu bölüm onları biraraya getirir de yol bisikletçiliği daha çok insanın ilgisini çeker.
    Bu anlamda açtığı konu için yolların zebanisine tesekkur ediyorum.
    Tour Of Turkey de başlarda koşan Türk bisikletçiler görmek ya da bir gün Tour de France da bir gencimizi izlemek umuduyla.

scientist ve Yolların Zebanisi bunu beğendi.
  7. Yolların Zebanisi

Yolların Zebanisi Üye

Seviye:
    ilgine alakana teşekkürler hakancım.senin gibi bilgili,tecrübeli ve bisiklet ve doğa sporlarına gönül vermiş bir insanın antalyada olması bizim için büyük şanstır.seninde katkılarınla yol bisikleti grubumuzu kurmaya çalışıyoruz.desteklerin için sonsuz teşekkürler.evet diğer konudaki gibi(tur bisikletçiliği)bizde burada yol bisikleti ile ilgili duygularımızı,düşüncelerimizi bu konu başlığı altında konuşalım tartışalım,fikir alışverişi yapalım.:in:

hakancakir, scientist ve ZekiAlper bunu beğendi.
  8. omer yildiz

omer yildiz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Amator capta ve bisiklet sporunun gelismesini arzu eden bir bisiklet severim. Bende sizlere katılmak isterim elbette. Uyabildigim olcude tabiiki.Onerileriniz olursa sevinirim. Sizlerlede tanısmak isterim.Hepinizi kucaklıyorum.

9. Yolların Zebanisi

Yolların Zebanisi Üye

Seviye:
    selam myant,hakanabinin dükkanda(5 m migrosun karşısında) akşam üstleri buluşup,konuşuyoruz,çay içip muhabbet ediyoruz.duygularımızı düşüncelerimizi,fikirlerimizi paylaşıyoruz.gelirsen,kapımız açık,tanışırız,senide bekleriz.:in: özelden görüşmek istersen msn adresim torosbisiklet@hotmail.com hoşcakal

10. omer yildiz

omer yildiz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sevgili dostum,nazik davetin için tesekkur ederim gelecegim sizinle tanısmaktan mutlu olurum.Kendinize iyi bakın. selamlarımla..