Antalya Yol Bisikleti Grubu

MasterYoda

Üye
Tepki
9
İsim
Levent
Bisiklet
Carraro
Herkese selam
Geçen hafta Carraro 227 ile pedallamaya başladım yol bisikleti değil ama aranızda bu tip bisiklet kullanan varmı veya aranızda böyle bisikletlere yer var mı daha doğru olur ????

• Beğen
Tepkiler: caesar
Scudo

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Yarın sabah 09:00'da Sea Life önünde toplanıp, Kemer yapacağız. Yağmur veya aşırı rüzgar olmazsa isteyen herkese kapımız açık :)

cico1961

Üye
Tepki
2
İsim
Cihangün Ayyıldız
Bisiklet
Diğer
selamlar uncalıda oturuyorum turlarınıza bende katılmak istiyorum fakat bi sorum olacak: hız ortalamanız nedir ? düz yolda ve yokuşlardaki verileri verirseniz sevinirim :) kondüsyonumun iyi olduğuna inanmıyorum dolayısıyla sizi yavaşlatmak istemem :)

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@cico1961 hız ile alakalı sıkıntımız yok, özelden numaranı yollarsan çıkacağımız zaman watsap üzerinden haberleşiyoruz :harika:

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük

Ahmet Cahid GÜRSES

Aktif Üye
Tepki
66
Bisiklet
Scott
arkadaşlar merhaba bu hafta sonu cumartesi günü kendim mtb ile yol antremanı yapacağım gerek havaların ısınması gerekse yarış takviminin yaklaşmasıyla uzun bir süre sonra antreman yapayım dedim gelmek isteyen arkadaşlar olursa mennun olurum Korkuteli yolu tarafını düşünüyorum bu arada:)

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@Ahmet Cahid GÜRSES bizde herkes yol kullanıyor, bu haftasonu çıkacağız gibi ama sınavlar ve okul dolayısıyla uzun süredir sürmeyenler var onlar Korkuteli yoluna pek olumlu bakmayacaklardır :komik::komik: İyi antrenmanlar size, katılacak olursak haber ederiz :harika::harika:

Ahmet Cahid GÜRSES

Aktif Üye
Tepki
66
Bisiklet
Scott
hmm peki hepinizin yol bisikleti kullandığını biliyorum @caesar bahsetmişti sizden malum uzun bir süre yok rampa çıkacak adamda kalmadı :D bir gün tanışma amaçlı toplanır sizle tanışmış olurum size de iyi antrenmanlar @taner07 :)

• Beğen
Tepkiler: taner07

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
Ulan be sizdeki de ne sans. Eskiden cok kalmisligim vardir antalyada. Hava genel.olarak tam bisiklet havasi yollari guzel oh beee

• Beğen
Tepkiler: bsklt07 ve taner07

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Antalya'nın gururu Fiberli'nin antrenmanına katılma şansı buldum bugün :harika::harika:

(link)

• Beğen
Tepkiler: bsklt07

Murat Ak.

Üye
Tepki
24
Bisiklet
Mosso
Herkese merhabalar, yarın bizim de bir turumuz var(yol bisikleti) katılmak isteyen veya tanışmak isteyen olursa 0507 810 99 21 no.lu hattan bana ulaşabilir.Şuanda pek antremana fırsatım olmasa da (işten dolayı) malum yazdan dolayı bol bol antremana çıkacağım.İlgililen arkadaşlara duyrulur :)

• Beğen
Tepkiler: taner07

aozturk20

Üye
Tepki
5
İsim
Ahmet
Bisiklet
Salcano
Merhabalar bende Antalya dan Ahmet öztürk, Kismetse haftaya cannondale synapse 6 gelecek. Benim ilk yol bisikletim olacak ve yavas yavas kondisyonumu vs arttirip, turlariniza katilmak isterim.

Yeni bisikletim için forma ve kask ariyorum. Bisiklet gelince resimde ekliycem. Ana rengi Beyaz mavi. Forma ve kask icin hem marka hem yer konusunda yardimci olabilirmisiniz

@taner07 merhabalar bende yol bisikletine ve Grubunuza yeni katiliyorum. Selamlar umarim bol bol turlara cikabiliriz

• Beğen
Tepkiler: bsklt07 ve taner07

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@aozturk20 hayırlı olsun :) Forma için @ghkoseoglu kardeşimiz özel üretim formalar yapıyor, yardımcı olabilir size. Bisikletiniz geldiğinizde haberleşiriz, ben bu aralar sakatım ama arkadaşlar sürerler :)

Tepki
28
İsim
duran
Bisiklet
Carraro
Türkiyenin ilk yerel bisiklet dergisini çıkarttık,dergimizin bürosu aynı zamanda bisikletçilerin buluşma noktasıdır.Dergimizin ilk sayısı ücretsizdir,diğer sayılara abone olabilirsiniz aylık 10 tl dir.buluşma yerimiz aynı zamanda bisiklet-cafe akşam turlarından önce ve sonra buluşup çayımızı içiyoruz ve büyük ekranda bisiklet yarışlarını seyrediyoruz.Cafemiz Akdeniz Yol Bisikleti grubunun sosyal mekanıdır.Her pazar tur yapıyoruz.Çıkış saatimiz 8.00 dir.Cafemizin önünde buluşuyoruz.Katılmak isteyenleri bekleriz.Hiç gelmeyen olduğu gün sayımız 10 nun altına düşmemektedir.turlarda ortalama kişi sayımız 20 civarıdır.Cafemizin adresi Gençlik mahallesi 1326 sokakta.Herkezi bekleriz.irtibat tel:05322655973 Mehmet Büyükarı6r5eryturtersytuy.jpg r5yertu6e5rytuyr.jpg urtrytu5e7yt.jpg 6r5yedturrystuy.jpg ıt6ru5u65utyu5y.jpg u65yertuyretuery.jpg uy6rttyrtuyrtuyrt.jpg ıoyt8r7ryt7rysdfyrs.jpg 5etur5w64yreteyr.jpg 6r75eryr6u8e6reytu.jpg ertsetr5aestr.jpg ı6ruerydtudsrytu.jpg ı6rue5yrtu6re5rytduy.jpg utyrdtu7e5dtu.jpg 675eyturyıue5yrtuy.jpg u65er6ytuer6ytud.jpg 6r5erytuyyrtuyr.jpg yetryreewtrytyrt.jpg ur5ydtuyırur7tduy.jpg