Antalya Yol Bisikleti Grubu

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
bir partner bulabilsem sabahları hergün cidi bir şekilde idmana çıkan birileri çok iyi olurdu,bu sporda işde salon sporları gibi de değilki bir partner olsun zor iş :)

• Beğen
Tepkiler: caesar
Scudo

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
Cumartesi günü uzun sürüş yapacağım. Mola vs konuşulur. Yeni başlayan hariç her seviyeden arkadaş katılabilir. Gelmek isteyen varsa burdan veya telefonla görüşürüz.

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@taner07 çabuk iyileş dostum :) sen olmayınca kayıt tutanımız olmuyor., :) @mutlu07 mesajını çok geç gördüm. Erken görseydim katılırdım sabah sana. Çarşamba gidebiliriz istersen.
@MehmetAliB. Cumartesi benim dil kursu var ama sırf seninle sürmek için ekeceğim kursu abi ;)

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar cumartesi hemen herkes için uygun bir gün olur muhtemelen. Mehmet Ali Abi nin ardından gideriz. :) Gelme olanağına sahip olanlar belirtirse iyi olur. Peloton yaparız :)
Girayhan
Burak
Taner
Emre
Mutlu
Melih
Hüseyin
Turancan
Bekliyoruz sizleri.

Turan

Daimi Üye
Tepki
173
@caesar benim 18inde komite var:) 18ine kadar hayatla bağlarımı koparmam lazım malesef. ama 18inden sonra kesinlikle katılıcam bi türlü denk getiremedim. :(

• Beğen

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@caesar Benim diz şuanda sağlam da tekrar etme riskini göze alamıyorum, kalça bölgesini güçlendirmeden sürünce yük tekrar dizlere biniyor :( Seninle Serik'e gittiğimiz gün o tünel çıkışında 50'ye dayadığımız zaman hariç hiç zorlanmadım ama eve geldikten sonra dizim rahatsız etti, sürerken sıkıntı yok da sonradan sıkıntı oluyor :/ Dur bakalım haftaiçi hafif bir süreyim, sıkıntı olmazsa katılabilirim cumartesi :harika::harika:

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@taner07 tamamdır dostum. Sende olunca daha bir keyifli oluyor.
@Isabado az kalmış. :)

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
Cumartesi günü sabah 09:30 gibi buluşalım diyorum arkadaşlar. Uzun mesafe yapacağız. 60+ 100+ km daha konuşup anlaşırız. Sürüş yolu bu meseleyi netleştirir. Hava sabah yağmurlu olursa iptal ederiz. Yağmur yoksa devam. Sürüş şeklimiz sert olmayacak. Hem antrenman yapanlar için kış sezonu içindeyiz, hem salon çalışması yapan var, hem de hafif sakatımız var. Aerobik dayanıklılık şeklinde zorlamayan bi tempomuz olacak.

Sürüş yerine daha karar vermedik. Bu sefer Serik yolu, Isparta yolu gibi yapabiliriz. Siz bilirsiniz. Varsa bi isteğiniz öyle yaparız.

Bütün arkadaşları bekleriz:)

@mutlu07 Salon çalışmasını bir gün değiştirmekle bir şey olmaz, bekleriz.
@caesar Bilmukabele dostum. Bu seferde şiddetli rüzgar çıkarsa kuyruğundayım haberin olsun:islik:
@taner07 Sert sürüş yapmayacağız zaten. Benim de sol dizimde ağrı var;)
@Ahmet A. Atalay Dersanen yoksa çık gel.
@serdar k Şu Focus'u bi'de canlı görelim.

• Beğen

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
@Enjoythelife
Merhaba, Buluşmayı sizin oturduğunuz muhit tarafında yaparsak sorunsuz yetişirsiniz galiba. Buluşma noktasını siz belirleyin. Ne dersiniz?

Düzeltme: Tam bu mesajı yazdım Whatsuptan mesajınız geldi.:) Elbette, Decathlon önü uyar mı? Nereyi isterseniz orada buluşabiliriz.

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@Enjoythelife merak etme seni almadan gitmeyiz kardeşim :) Sen kaçta Decathlon'un önünde olabilirsin dostum? Ona göre ayarlayalım saati.

Tepki
16
İsim
Emre Dedeoğlu
Bisiklet
Bianchi
@caesar Abi meydan kavşağında buluşalım uygunsa 5 dakika evden. Decathlon yolunun üzerinde galiba.

• Beğen

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@Enjoythelife Dostum Decatlon un önü olsun. Biz havaalanı yolu üzerinden gideriz çünkü. Daha akıcı. Sende Decatlon un önüne gelirsin oradan devam ederiz.

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
Buradan da yazayım. Cumartesi sabah 09:30'da Decathlon önünde buluşuyoruz. İstikamet Isparta yolu. Ya doğrudan Isparta yolundan gideceğiz ya da Kurşunlu şelalesi tarafına. İkinci seçenek daha yeşil bir yol. Yeşil Yol filmi aklıma geldi şimdi:) Nerelerdeyse Tom Hanks'i pek göremiyoruz artık.

Hava durumuna baktım aynı bugünkü gibi olacakmış. Sabah bulunduğu muhitte yağmur yağan veya yağmura yakalanan olursa gelmesin. Bu durumda buluşma iptal. Yağmazsa her türlü devam.

• Beğen
Tepkiler: serdar k

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
Bir gün denk geleceğim bu organizasyona... Yarın sabah ta açıköğretim sınavı var..