Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya Yol Bisikleti Gezi Tavsiyesi

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Aytuğ Ş. tarafından paylaşıldı.

1. Aytuğ Ş.

Aytuğ Ş. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Herkese merhabalar. Yolum Antalya'ya düştü. Ben de yol bisikletimi götürme kararı aldım. Aklımda üç güzergah belirledim okuduklarım kadarıyla. Fakat yeterince bilgili olmadığım için size danışıyorum.
    Kemer:
    https://goo.gl/maps/2Yoxo
    Kurşunlu Şelalesi:
    https://goo.gl/maps/OGDXC
    Sahil yolu :
    https://goo.gl/maps/rDl6X
    Dikkat etmem gerekenler , alternatif güzergahlar, aklınıza ne gelirse yardımınızı bekliyorum.

2. caner yardımcı

caner yardımcı Üye

Seviye:
    kaç km lik bir güzergah düşünüyorsunuz...
    Antalya Alanya istikametinde Aksu-Serik(Aspendos)-side-Manavgat(Şelale)-Olimpos gidilebilecek yerlerdir.
    başlangı noktası olarak kipa avm almışsınız.Kipa-Aksu 18km,kipa-aspendos 50km,kipa-side 77km,kipa-manavgat şelalesi 77km,kipa-olimpos 84km(ama eğim çok fazla)
    sen gittin mi buralara dersen bisikletle sadece aksuya gittim.diğer yerlere de gittim (arabayla ;)) tavsiye ederim görmenizi...
    bisikleti yeni aldım,daha seleye alışamadım size eşlik edebilirim isterseniz(aksuya kadar gider geliriz ;) )

3. Aytuğ Ş.

Aytuğ Ş. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Şimdiye kadar yaptığım en uzun mesafe 50 km. Pek zorlanmamıştım.Kemer e gidip gelmek benim için bir hedefti yapabilirim gibi geliyor şu an. Aksuya yakın bir yerden geçeceğim, eğer kurşunlu şelalesine gidersem . Ama onda kararsızım biraz. Kemere giderken de ailem ben gittikten sonra oraya gelecek galiba arkamdan. Olimposu düşündüm , istedim de ama 84 km yi gözüm yemedi aıkçası. Bir de eğim korkuttu :) Ben de haziran sonunda başladım yol bisikletine. Kondisyonum yetmez oraya galiba. Bir hafta sonra orada olacağım aksilik olmazsa , uygun olursa birlikte de çıkabiliriz yola siz de isterseniz ..

4. Cenk Yiğit

Cenk Yiğit Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    100 km çokta büyütülecek bir rakam değil 20-30 km aralıklarla dinlenme ve gıda molası verin üstesinden gelirsiniz

5. caner yardımcı

caner yardımcı Üye

Seviye:
    müsait olursam isterim tabi birlikte pedallayabiliriz...

6. Aytuğ Ş.

Aytuğ Ş. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Eğer kilometremi arttırırsam alanya ve olimpus olabilir o zaman anlaşılan. Ama mevsim yüzünden kararsızım. Bakalım...