Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya Uçarsu Şelaleleri gezimiz (8 Temmuz 2007)

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında zazoo tarafından paylaşıldı.

1. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    Silyon'dan ayrılıp düştük Uçarsu Şelaleleri'nin yoluna, sağa mı dönsek sola mı, hangi sapaktan gitsek ki diye diye biraz da şansımızın yardımıyla vardık uçarsu şelalelerine ve Antalya'ya yolu düşen herkesin özellikle de siz bisiklet severlerin mutlaka ziyarett etmesi gereken bi cennet, fotoğraflar anlatsın gerisini...

Şelalenin serin sularında yüzme arzusuyla pedallamaya devam, kısa bir aradan sonra fotoğraflara devam...

Bülent ÖZER ve lacordelio bunu beğendi.
  2. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    fotoğraflara devam
    yolda quad safaricilerle karşılaşıyoruz ve toz içinde bırakıyorlar bizi :p
    ve nihayet şelaleye vardık, yihhuuu
    Müthiş lezzetli balıklar yapan şelaledeki küçük restoranın sahibiyle sohbet ediyoruz
    şelale fotoğraflarını beğendiyseniz bir de suyuna girmelisiniz, oof orda olmak vardı tekrar!
    Necip abi şelale sularının altında!
    yüzme keyfimiz
    yüzdük buz gibi sularda keyifler yerinnde yorgunluğu unuttuk
    Shot with FinePix A800 at 2007-07-09
    o serin sulardan sonra dönüş yolu alev alev yanıyor!
    Bir benzinlikde kısa bi serinleme molası
    Asfaltın ışıltısında şelalenin serin sularının hayalindeliz :)

Toplam 150km keyifli gezimiz burada noktalandı, yine birbirinden güzel gezilerimizi ve objektifimize düşen karelerimizi sizlerle paylaşmak dileğiyle SERİN :) kalın!

ismailofli bunu beğendi.
  3. gencizmirli

gencizmirli Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yok böyle bir güzellik...Turunuz tam anlamıyla süper.Bu sıcak İzmir gününde içim serinledi desem yeridir.Çok teşekürler bu çok güzel doğa fotoğraflarını bizlerle paylaştığınız için;)

zazoo bunu beğendi.
  4. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    yorumun için teşekkürederim, Necip abiyle süper bi haftasonu geçirdik gerçekten, şelale suyunun serinliği haala aklımda doğrusu şu an ofiste koltuğumda otururken bile!

5. necod

necod Kıdemli Üye

Seviye:
    konur gercekten fotoları gördükten sonra muhteşem bir gezi yapmış olduğumuzu anladım ben kendi adıma biraz sırtımdaki yanıktan dolyı biraz sızlıyor her şeye rağmen keyifli bir tur oldu seninde eline pedalına sağlık başka turlarda yine birlikte pedallama dileği ile hoşcakal

6. lacordelio

lacordelio Üye

Seviye:
    çok güzel bir tur olmuş...insan orda olmak için can atıyor valla.ayaklarınıza sağlık:)

7. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    abi yaklaşık 180 tane fotoğraf var bende, Cd'ye kaydeder veririm fotoğrafların büyük boyutlu hallerini sana bi görüsmemizde. T-shirti çıkarınca biraz fazla yandın tabi ne kadar yağ sürsek de o güneşe kar etmiyor :)

8. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Konur'cum , Necip bey merhaba

Ben gezinin güzelliği hakkında buraya cevap yazdım diye hatırlıyorum ama yazmamışım . Süper geçen bensiz bir gezi olmuş. Ama hakikaten 2 saat göğsümdeki acı ile kıvrandım. Ağrı geçtikten sonrada geziyi sabote etmeyeyim diye gelmedim. Yoksa çantam herşeyim hazırdı.

Çok güzel bir gezi olmuş. Bu uçarsuya tekrar gitmek isterseniz ben hazırım. Haberiniz olsun.

Necip bey tabi sırtın pancar gibi olur. O poyrazın, yakıcı güneşin altında, sen tarzan gibi dolaş bakalım. iyi kafana güneş geçmemiş.:D :D
    :eek: :eek: :eek: :eek:

Sevgi ve selamlarımla.

9. ismailofli

ismailofli Bisikletkolik

Seviye:
    Heralde Antalya 'nın her yerini gezmiş kadar olduk,sizin ve Ender Abi'nin sayesinde....Teşekkürler...(Affına sığınarak Necip Abi gece yatabildi mi sormak istiyorum..? :))

zazoo bunu beğendi.
  10. necod

necod Kıdemli Üye

Seviye:

ismailofli kardeş yatabildinmi dedin doğruyu söylemek gerekirse o gece yatamadım yanığın sızısından ama sonuc olarak gezi hepsini unutturdu
    hoşcakal

sniper bunu beğendi.
  11. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba Deniz'cim

Sanıyorum, strese dayanan bir rahatsızlık olsa gerek. Kalp olsa sinyalini pedal basarken vermesi lazım. Ee bu ay, herşey üstü üstüne gelince vergiler kaskolar, ödemeler derken, stres yaptı. O yüzden bisikleti bile bıraktım bir süreliğine.

Bu güzel geziye bile gidemedim , bu stres yüzünden. İnsan gezerken, eğlenirken sıkıntılı olmaması lazım. Atlatırız, yakında kısmetse bu sıkıntıları.

Teşekkür ediyorum.

Sevgi ve selamlarımla.

sniper bunu beğendi.
  12. R4UF

R4UF Aktif Üye

Seviye:
    inşallah atlatırsın sıkıntılarını ender abi rahat rahat gezebilirsin inşallah
    ayrıca gezi çok güzel olmuş :in:

zazoo bunu beğendi.
  13. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    Yorumlr için herkese teşekkürler, iki gün oldu haala Uçarsu yolunun tadı damağımda valla, Ender abiyle de tekrar gidecez inşallah hem Ender abi gencecik delikanlı yav bişey olmaz ona, dediği gibi sinir stresten kaynaklı küçük bi ağrıdır bu haftasonu başlarız pedallamaya!

14. necod

necod Kıdemli Üye

Seviye:
    bundan sonraki gezilerde foto yok antalyanın en güzel ören yerlerini fotoluyoruz ama:boese157:

zazoo bunu beğendi.
  15. sniper

sniper Forum Demirbaşı

Seviye:
    fotograflardan artık yüzlere o kadar aşina oldum ki... aaaa necip abiii aaa konur dedim... birde ender abiyi aramadım değil hani... konur ve necip abi öle şelaleye gittiğinizi söleseniz ben denizliden azıcık gaz alır gelirdim... bizim ekip dünyanın en iyi gaz veren kişileriyle dolu.... şimdi geleyim asıl yoruma

hani sevdiğine kavuşmak için acele ederiz binbir engelleri aşıp mücadele ederiz ... ve kavuşunca ona olan özlemden dolayı tüm yorgunluğumuzu unuturuz... ve ayrılık zamanı geldiğinde yine hüzün çöker.. yola çıktığımızda farkederizki asıl sevdiğimiz varmak istediğimiz yerdeki değil bizimle o zorlukları katlanan yanımızdan ayrılamyandır... necip abi ve korur .. yolculuğu birlikte aştığınız ve bizlerle paylaştığınız için saolun... güzel olan şelale değil sizlersiniz....:)

zazoo bunu beğendi.
  16. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu güzel yorumun için çoook çoooook teşekkürler sevgili Hüseyin, yaptığımız sporun güzelliği inanın yüreklerimize yansıyor, aştığımız her kilometre bir o kadar bizleri birbirimize yakınlaştırıyor, tekrar teşekkürler!

17. necod

necod Kıdemli Üye

Seviye:

yorumundan dolayı çok teşekür ediyorum yorumunla bizleri ihya ettin güzellikler sizlerin güzelliği hoşcakalın

18. selcuktnt

selcuktnt Forum Bağımlısı

Seviye:
    süper bir gezi olmuş ayaklarınıza sağlık yediğiniz içtiğiniz sizin gezi fotolarınız bizimdir :D ayaklarınıza sağllık aynı güzelliğe benzer bir güzellik bizim burada yani eskişehirdede var ben bugüne kadar hep motorumla gittim ilk defada bisikletimle önceki senelerde gittimn gerçekten şelalenin altında ki sıcakklığın eksiye doğru olması insanın 35 derce sıçaktan onun yanına gidince beyninden gelen oh be sesleri muazzam oluyor :D paylaşım ve fotoğraf emeklerin içinde ayrıca teşekkürler

bol pedallar made in eskişehir sell-chook by-r

harbour of tears bunu beğendi.
  19. kıvanç kaynak

kıvanç kaynak Forum Demirbaşı

Seviye:
    konur abi bende o buz gibi suya girmek isterdim

20. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    umarım fırsat olur da hep birlikte de gideriz bi gün o tarafa, ailen de katılır hem belki noldu onların tandem işi?