Antalya tur bİsİkletÇİlerİ

Tur içi yapılmasında en çok fayda gördüğünüz yan aktivite hangisidir?

• Toplam katılım
    13

yigitkirca

Aktif Üye
Tepki
81
Merhaba Arkadaşlar,

Ben Yiğit, 25 yaşındayım. Antalya'ya kalıcı olarak yerleştim. İlin güzelliklerinin iştah arttırıcı bir unsur olması hasebiyle tur bisikletçileri için bir grup oluşturmak istiyorum. Girişken olduğumu varsayarsak, bu konuyu mevcut forumun ötesinde de dillendireceğimi ve grubun boyutlarının da artması dileğinde olduğumu; grubun yerli ve yabancı kimselere de açık olduğunu eklemek isterim.

Antalya'yı keşfetmemiş olmamdan kaynaklanan bazı haritalama konularında maps.google.com' dan yardım alacağımı ümit ediyor ve güzel güzergahlar bulmayı planlıyorum. Hali hazırda bunları bilen ve yardımı dokunabileceğini düşünen arkadaşların görüşlerini de bilmek isterim.

Hafta içi iş yoğunluğundan ötürü sanırım en düzenli gün pazar olacaktır. Dolayısıyla grubun da daha çok bekar ve özgürlüğüne daha düşkün kimslerden oluşacağını sanıyorum. Grubun durumuna göre, yemek, deniz, kitap ve kahve araları da verilebilir.

Katılımcılar bana yigitkirca@gmail.com adresinden veya buradan özel mesaj yoluyla taleplerini, isteklerini ve bilgilerini göndrebilirler.

Şimdiden teşekkürler.

Scudo

yigitkirca

Aktif Üye
Tepki
81
Merhaba burada grup mevcudu ve gelişmeler hakkındaki veriler güncellenecektir. Teşekkürler.

Toplam Mevcut: 2
Erkek: 2
Kadın: 0

Toplam Km: 0
Şehir İçi: 0
Şehirler Arası: 0

Toplam Tur Organizasyonu: 0

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Girişimciliğinize diyecek yok ancak henüz üye olduğunuz bir forumda,faydası kendinden menkul anket açmak,bir başka alanda tur bisikletleri ile ilgili faydalı (!) bilgiler vermek çok uygun olmayabilir.Neticede yıllardır yaşayan bir forum ve burada işin profesörü var,doçenti yüksek lisanslısı var,değil mi? Antalyada faal arkadaşlar var.Zahmet edip il gruplarında arama yaparsanız iletişim kurmanız mümkün olur.

• Beğen
Tepkiler: yigitkirca

yigitkirca

Aktif Üye
Tepki
81
Derya Abim,

Heyecanımı maruz görünüz. Haklısınızdır. Lakin il gruplarında da gezinmişliğim var. Yani kibarca araştırma konusundaki eleştirinizi kabul edemeyeceğim. Proflar, doçentler vardır mutlaka. Her yerde vardır zaten benzeri mütevazılıkta şahsiyetler. Onlarda bir zahmet bize bir yol göstersinler. Gerçi yalnızlık da güzel. Tepenin ardından sırıtan güneşe alnımdan akan terle verdiğim tepkinin az kaldığı ve tebessümümü de kattığım içtenliğimi size de yolluyorum. İyi günler dilerim.