Antalya trıal vıdeosu yenı

ozansefer

Daimi Üye
Tepki
205
çok iyi yaa mekanlarda ayrıca güzel karaoğlan parkını ozledim :) gerçi ismi tam ole değildi heralde ama :)

Scudo

Tolgahan_07

Aktif Üye
Tepki
81
Antalya'nın gururu :D

Yeni Mekan Olarak Lara'da Düden şelalesinin oraya park yaptılar Fazla insan da gelmıyor rahatça çalışabilirsin

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Evet semih yeni video çekme zamanı geldi:) Artık yenilerle göz doldurmanı bekliyorum ;)

Karnwield

Üye
Tepki
2
Videon çok güzel olmuş tebrikler. Benim bir sorum olacak cevaplayan cıkarmı acaba?
Trial bisiklet nerden sipariş edebilirim? En ucuz yollu trialler nelerdir? Hangi site uygundur? 1 milyardan fazla bütcem yok yani gümrük binerse max. 1milyar olması lazım o bile fazla gerçi :(
Birde kaç inclik trial almam lazım street/dj ye göre epey farklı boyum 1.74.?

cedfaruk

Daimi Üye
Tepki
100
Çok güzel olmuş gerçekten ama videoda daha fazla efekler ve biraz daha profesyonel olursa bide iyi bir reklam yaparsanız ki reklam 2. sırada ondan sonra kim tutar sizi ;)

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
@cedfaruk

ben pek o kısımla ılgılenemıyorum maddı yetersızlıkler vede kımsenın olmayısı anca bu kadar oluyor olana sukur dıyoruz:D

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
ewet triale en yakın olmak bıle yetıo bıze dedıgın gıbı her ne kadar madden sıkıntı ceksekte :)

Tepki
12
linki tıklayınca norton ötmeye başladı. virüs programı kullanmayanlar için ekleyeyim dedim

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
vıdeo senın kupegın olsun yawru gonderırık yakında bır tane sen kafanı yorma:D

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
@freeRide07

yok hacı gece günüdz videonu beklio deiLim :) ama yenibişiLer fena oLmaZzz :10: :vroam: