Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya rota onerisi

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Güneş U. tarafından paylaşıldı.

1. Güneş U.

Güneş U. Yeni Üye

Seviye:
    Iyi gunler bisiklete binmeye yeni.basladim denebilir ilk okuldan sonra hic firsat olmamisti simdi bir ay kadar oldu biraz kilo problemim var bir ay once 184 boy 105 kilo kadardim bisikletimi aldigimdan beri iyi de bir.diyet programi uyguluyorum kendime 96 kg a dustum su anda 35 - 40 km kadar sehir ici fazla inis cikis olmayan guzergahlar belirledim ancak sıkıldım denebilir ayni guzergahlarda dolanmaktan onerebileceginiz benim gibi bir insani pedallamaktan biktirmayacak rota tavsiyeleri bekliyorun tesekkur ederim simdiden sehir merkezinde ikamet ediyorum bu arada birlikte turlayabilecegimiz birileri varsada cok memnun olurum belki hizli pedallara ayak uydurmakta zorluk cekebilirim ancak sinirlarimi zorlarim en azindan :)

HTC Salsa C510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. serdar k

serdar k Bize her yer 61

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Selam bu konuyu takipteyim. Çok fırsatım olmuyor ama çeşitli gruplar var onlarlada gezebilirsin. Şuan aktiviteleri varmı bilmiyorum ama. Facebook sayfaları var. (https://www.facebook.com/ozgurluge.pedal) Benim fırsatım olmamıştı fakat arkadaşlar bir kaç kez gitmiş ve eğlenmişlerdi.

3. Akın Bilgin

Akın Bilgin Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
  4. Güneş U.

Güneş U. Yeni Üye

Seviye:
    Tesekkur ederim bu rotalar baya isime yarayacak gibi duruyor :)