Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya- Perşembe akşamı gezimiz.

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında Ender Alıcıoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Antalya'Lı bisikletle gezmeyi seven arkadaşlarımıza merhaba

Her perşembe akşamı selekler parkında akşamüstü 6.30 da buluşup , şehir içi gezimize tam vaktinde eşimle gittik. 20 dakika beklememize rağmen gelen kimse olmayınca Lara tarafına pedal basmaya başladık.

Kale içi ve karaoğlan parkından geçerken karnımızı da doyurduk. Gayet güzel bir hava da , ve trafiğin az olduğu bir ortamda pedal bastık.

Ofo otelin ordan turumuzu tamamlayıp yaklaşık 35 km de evimize döndük. Saat 10.00 oldu. ve bu turu her perşembe akşamı da devam ettirme kararı aldık , eşimle birlikte. Gelmek , katılmak isteyenlerede kapımız açık.

Her perşembe akşamı saat 6.30 da Selekler çarşısı karşısındaki Yavuz Özcan parkında buluşup istenilen şehir içi gezisini yapabiliriz.

Herkese neşeli, mutlu, bol pedallı günler dilerim.
    Hoşçakalın.

2. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    ramazan dolayısı ile kimse gelmemiştir abi bir dahakine inşallah kalabalık gidersiniz :)

3. Yetkin Şahin

Yetkin Şahin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    eğer müsait olursam ender abi mutlaka katılrırım size.görüşmek üzre hoşçakalın:)

kıvanç kaynak bunu beğendi.
  4. kıvanç kaynak

kıvanç kaynak Forum Demirbaşı

Seviye:
    ender amca okulum olduğu için gelemedim özür dilerim iyi günlerde pedallamak dileğiyle iyi günler

5. nalany

nalany Yeni Üye

Seviye:
    Ah Ender Bey,
    O kadar imreniyorum size..Ama işten çıkıp yetişemiyorum perşembe akşamları.. Gelecek dönem boş bırakacağım ama perşembe öğleden sonralarımı. Ya da kampüsten 50 kişilik bir grubu da bisikletseven yapip arkanizdan yetişeceğim:)
    Bu pazar günü de gezi olursa katılamayacağım; tabi ki yine işte olacağımdan.

Yarın tura çıkan arkadaşlar olursa haberleşelim; ben akşam üzeri dörtten sonra bisikletimle Eski Lara Yolu'ndayım.. Yollarda karşılaşmak dileğiyle..:in:

6. eminozk

eminozk Kıdemli Üye

Seviye:
    nasılsınız ,yazınızı okudum ve antlyada sizlerin bulunmasına sevindim. ben şu anda istanbuldayım ama antalya gelince sizle tanışmak ve turlara katılmaktan mutluluk duyacagım.herşey gönlünüzce olsun.bol pedalı günler.

7. eminozk

eminozk Kıdemli Üye

Seviye:
    nasılsınız ,yazınızı okudum ve antlyada sizlerin bulunmasına sevindim. ben şu anda istanbuldayım ama antalya gelince sizle tanışmak ve turlara katılmaktan mutluluk duyacagım.herşey gönlünüzce olsun.bol pedalı günler.

8. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Herkese merhaba

Bir hafta çabucak geçti. Biz yarın yani 12 Ekim perşembe akşamüstü saat 18.30 da Selekler karşısında, parkta bir 15 dakika bekleyip şehir içi turuna eşimle çıkacağız. Gelmek isteyenlere duyurulur.

Ertan ABA bunu beğendi.
  9. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    ender abi şehir içi turlarını artık yapmasak havalar bayağı soğudu.sadece gündüzleri yada hafta sonları gezi yapsak?

bu pazara gelmen dileğimle.

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.