Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya Olimpos

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Ertan ABA tarafından paylaşıldı.

1. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Evet yanlış duymadınız.Babam bana arabayı almam için 2 gün için izin verdi.bayramın 4.günü de olimposa gitmeyi ayrıca arkadaşlarla kararlaştırdık.Duyrulur.

2 gezi arka arkaya.4 günü babamlar gitmekten vaz geçince o günde arabayı ben ele geçireyim dedim.

Ekip ve ben baya gaza geldik.Full mtb ile geçecek bir bayram olucak.buluşma noktamız aynı olucak.güzergah olimpos.arabayla gidilicek.bisiklerde tabii.:D

arabayı sahilde bırakıcaz.daha sonra rampa tırmanıp 7 km kadar inişe geçicez.daha sonra bir tırmanış daha...böyle bir ekşınlı gezimiz olucak.

gökay arkadaşımızla kararlaştrdık.alide geliyor.3 kişiyiz.3 kişilik daha yerimiz mevcuttur.rezarvasyınlarınızı bekliyoruz.şaka şaka.aynı turizm acentası gibi konuştuk.hehe

güzel bir 2. gezi olucak.arka arkaya 1 er gün arayla 2. gezimiz olucak.gelmeyenler her 2 sinede çok şey kaçırıcak.benden söylemesi:in:

alitas bunu beğendi.
  2. seyithan

seyithan Yeni Üye

Seviye:
    selamlar.ege üniversitesi bisiklet topluluğundan seyithan ben.esasında antalyada yaşıyorum fakat şuanda izmirdeyim.okul işleri hiç bitmeyecek gibi.inanın aranızda olmayı isterdim.size iyi eğlenceler arkadaşlar.kazasız belasız sürüşler dilerim.

3. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    teşekkürler sağolun.sizede kolay gelsin.en kısa zamanda aramızda görmek isteriz.
    bol pedallı günler.

alitas bunu beğendi.
  4. Yetkin Şahin

Yetkin Şahin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ertan güzel bi gezi olacağa benziyo...malesef bayramdan dolayı katılamıyorum...size keyifli geziler dilerim ...hoşçakalın:)

5. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:

dostum teşekkürler ama malesef doğal olaylardan dolayı iptal oldu.Sağnak yağmur yağıyor.:( artık başka bir zaman.

alitas bunu beğendi.
  6. TREKTAYLAN

TREKTAYLAN Yeni Üye

Seviye:
    selam dostum. gezinizin iptal olmasına çok üzüldüm. o kadar yapılan plan hep boşa gitti. ama sonuç olarak yapmış kadar oldunuz :) bende yeniyim bu sitede. yakından takip ediyorum gezileri. ilk fırsatını bulduğumda atacam kendimi aranıza. pedal basmanın zevki olmadan çekilmiyor bu hayat.. saygılar sakaryadan..

7. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    teşekkürler.sağolun.inşallah beraber pedallarız.Antalya ya bekleriz.Sakarya ya selamlar.

alitas bunu beğendi.