Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya Kros Duatlonu 24 Aralık 2016

Konu, 'Dağ Bisikleti Yarışları' kısmında hucumkedi tarafından paylaşıldı.

1. hucumkedi

hucumkedi Aktif Üye

Adı:
    Batu Uçmak
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bisiklet ve koşu Güver Uçurumu' nda buluşuyor. Senenin son yarışını Antalya’nın ılık ikliminde koşun, hem de tatil yapın. Standart veya sprint mesafelerden kendinize en uygun olanı seçin ve adımlarınız Alageyiklerin izlerine karışsın.
    Antalya şehir merkezine 15 Km uzaklıkta olan Güver Uçurumu’nda düzenlenecek olan DUANTLON kırmızı toprak, orman patikaları ve Güllük Dağı Milli Parkı’nın sunduğu olağanüstü güzellikteki manzaralarını içeren çok eğlenceli bir parkurda koşulacak.
    Solo (koşu sonra bisiklet sonra tekrar koşu) veya Takım (bir sporcu koşacak diğer sporcu bisiklete binecek) olarak katılabilirsiniz.

Detaylar, Upcoming Events » Duantlon – Antalya Kros Duatlonu » Etkinlik Organizatörü

2. Bahadır Gürel

Bahadır Gürel Onursal Üye

Adı:
    Bahadır Gürel
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Parkur yol / TT bisiklete uygun mu, bilen var mı? Haritadan bir şey anlayamadım, sayfada hiç bir detay yok.

Not: Konunun açıldığı yerden anladığım dağ bisikletine uygun sanırım. Anlayamadığım kısım şu: Triathlon/duathlon yarışlarında TT bisiklet veya yol bisikleti kullanılır. Dağ bisikleti olmayanlar nasıl yarışacak?

3. celikkadro

celikkadro Too old to downhill, too young to die

Adı:
    Tayfun
    Seviye:
    Bisiklet parkurunun ne kadar camur olacagini merak ediyorum. Hava yagisli olmazsa keyifli bir yaris olur.

4. Bahadır S.

Bahadır S. Kıdemli Üye

Adı:
    Bahadır S.
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    @Bahadır Gürel etkinklik sayfasında "bisiklet kiralama" kısmında gösterilen MTB'den yola çıkarak yarışın bir dağ koşusu ve MTB yarışı olduğunu anlıyorum.

hucumkedi bunu beğendi.