Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya-Konya tur için öneri

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Sinan H. tarafından paylaşıldı.

1. Sinan H.

Sinan H. Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhabalar,

Herkes Antalya'ya geliyor ama ben Antalya'dan uzaklaşmak istiyorum :) Üstatlar genelde Ankara-Konya-Antalya turu yapan var ancak Antalya'dan Konya veya Ankara'ya giden denk gelmedi malesef gözden kaçırmışta olabilirim Antalya-Isparta, Isparta-Şarkikarağaç, Şarkikarağaç-Beyşehir ve Beyşehir-Konya olarak düşündüğüm rota hakkında büyüklerimin bilgisine ihtiyacım var yada Seydişehir üzerinden Antalya-Konya turu yapan oldu mu

2. Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    pek bilgim yok ama rakım yükselecegi için zor bir tur olabilir deniz seviyesinde devam et bence izmir taraflarına doğru git

Sinan H. bunu beğendi.
  3. Sinan H.

Sinan H. Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    özellikle Tınaztepe Seydişehir tarafında rakım çok olduğu için turu 4 veya 5 güne yayarak Isparta üzerinden yapmayı düşünmüştüm, tatil vb. fırsatlar oldukça sahilden gitmeye çalışıyorum

Bahadır Ulusoy bunu beğendi.
  4. Sinan H.

Sinan H. Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    sanırım bu turun Antalya Konya yerine Konya-Antalya olarak daha uygun olacağı görüşü var forumda kimseden ses çıkmadı :))

5. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Antalya- Isparta yolu zor değil.. Ben daha önce tırmandım.. Konya Antalya yolundada ciddi çıkışlarınız var. O nedenle iki rotayıda gidebilirsiniz

6. Ali.K

Ali.K Bisikletkolik

Seviye:
    Evet iki rota da aşşağı yukarı aynı ama Isparta üzerinden geldiğinizde yol biraz daha uzuyor ve kolaylaşıyor.Geçen sene Seydişehir üzerinden gitmiştim Manavgat'a sıcak olmasa çok aşırı bir zorlayıcılığı yok ama 40 derecede pedal çeviriyon sonuçta:)Ayrıca Allah izin verirse yarın tekrar yapacağım Konya_Manavgat'ı,Tınaztepe'den gelirseniz karşılaşırız belki:)