Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya Kepez Alti GÜver Vadİsİ Çakirlar Pazar Yerİ BoĞa Çayi

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Ertan ABA tarafından paylaşıldı.

1. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Evet arkadaşlar.bu pazar hava fırtınalıydı.Gebiz rotasını bu yüzden iptal ettik.Tam yatıyordum yetkin aradı.

ertaaaaaaan nerdesin? Evdeyim dedim.Apar topar hazırlandım.5 dk sürmedi hemen fırladım.Evden çıkanlara deli denebilirdi.Bizimkiler zaten benimle dalga geçmeye başladı.

Bababm oğlum trafik polise çevirirse ne yapıcan?:boese157: ne alaka ? işte benim morailmi bozmaya çalışıyor.Sabahleyin saat 8 gibi evden çıktımn.Rüzgar sağlam silkeliyordu.Fırtına resmen.25-26 KM hızını uzun süreli geçmek imkansız.

Rüzgar sürekli yön değiştiyor çünkü bi soldan bi sağdan ana o da ne karşıdan esmeye bi başlıyor tamam vites küçült.

Yolda görenler demiştir.Bu manyak ne yapıyor diye?:rolleyes:

resmen bisikletle salsa dansı yapıyordum.:D Yetkin arkadaşımız mesaj çekmiş olum ertan sakın gelme biz ercanla sana doğru geliyorduk.Yemedi sende gelme.

Tabii ben bunu yolun % 70 ini gittikten sonra okudumTelefon açtım geç kaldınız geldim bile dedim.ç:D pedallar biraz daha yüklenerek kampüse simitçi kafeye vardım.

Bir baktım millet piyasada yok ana o da ne?:p herkes içeri doluşmuş.Gökhan hoca ertan abi yetkin ercan avukat bey gökay ayşe hoca hanım ve adı aklıma gelmedi yalan söylemeyeyim 1 abimiz daha vardı.

Eeeee hava soğuk tabii.ben de kendimi içeri attım.Millet muhabbet ederken ben ercan yetkin ufak bir kahvaltı yaptık .

Açlar olarak.:D
    Biz bitirdikten sonra hemen yola çıkmak üzere toplandık hemen işte bir foto.

cezaevine yakın çayın kenarında bir foto işte bennn

diğer arkadaşlar la beraber kısa bir soluk molası.poz veriyorlar.avukat bey

yetkin

gökhan hoca ertan abi benim bisikleti inceliyorlar.Alanya yarışına girdim çıktım birşey dedim hayret ettiler.Hala sağlam mı değil mi diye bakıyorlar:D

işte karşınızda peşmerge GÖKAY

bu arada birisi beni çekmiş kim haberim yok paso milleti çekiyor.

busefer yakaldım erci eee poz verilir şimdi

bütün grubun fotosu
    erci
    epic

tekrar yetkin ve arkadaşların bazı fotoğrafları

işte cezaevi hidroelektrik santralindeyiz.ben
    yetkin ben

erci
    evet artık parkura girdik.
    geride baya bi ekşınlık çamoruu su vardı onu çekmeyi unuttuk
    ama ileride daha çok ekşınlık yer var diyerek boşveredik.
    Şimdi ne zamanı ?
    ekşın zamanı
    yetkinde tutturdu kayalara tırmanacam dedi bende hadi çık dedim.tabii bir yere kadar.:D
    ercan

gruptan manzaralar

ben

tırmanacak olduğumuz yol.
    benim epicin biraz ekşın yemiş hali

arkadaşlar nedense eline aldı.Bisikleti.galiba yüzme bilmiyorlar mı ne? su çok derin galiba ben geçtim ama neyse

ekşın parkurundan bir bölüm

evet ekip giderken

ercandan artistik bir patinaj

4 5 7 2 5 4 8

puanlarını aldı:D

çevreden resimler.rüzgarın şiddeti bazen resimlerde belli oluyor.
    işte ekşın yapmış olan epic bazı arkadaşlara sözüm vardı.
    benimki ve ercanı makina

ekşın yapma sırasına göre dizildiler.1. ci benimki en üstte 2. ci ercininki ortada en sonuncu da her zamanki gibi yetkinin
    seramiklerimi kalebodurları mı ne çizilecekmiş?:D sanki bizimkine birşey olmuyor.:(

biz resimleri çekerken herkes bir soluklanıyor.
    gökhan hoca

erciyle yetkin
    hımm arkada bir su görünüyor.ayaklarım kaşındı bi ekşın falan mı yapsam?:D

yetkinle ben
    resimi pc ye indirdiğinizde seyredebilirsiniz.yeni aldığım makinayıda bu gezide test etmiş bulundum.

diğer arkadaşlar
    kalleş ercan ekşından sonraki halimi çekti baya iyi gelmişti.kafam iyi hey dostum naber falan diyordum artık

fotoğrafların gerisi var.kısa zaman sonra ekleyeceğim.

2. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    sabah biraz sıkıcı olan hava sonra açmış gibi görünüyor...rüzgara rağmen temiz pırıl pırıl...bizim buralardaki soğuğu tarif etmek için sadece dizel aracın mazotu dondu diyeceğim..varın ötesini siz tahmin edin...çok berbat çookk..

fotoğraflar ve yazı için teşekkürler..

Ertan ABA bunu beğendi.
  3. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Ertan rüzgara rağmen güzel bir gezi yapmışsınız paylaşım için teşekkürler.

Ertan ABA bunu beğendi.
  4. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    çook güzel olmuş valla canım çekti...
    rüzgar,çamur off...

forolar içinde ayrıca teşekkürler..

Ertan ABA bunu beğendi.
  5. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    :eek:

güver vadisenden mükemmel bir resim rüzgar o kadar kuvvetli esiyordu ki arada bir dengemizi bozuyordu.Ayakta durmakta zorluk çektik açıkçası;)

ben
    erci ve ben
    yetkin

ayşe hoca hanım emekli ve hayatını yaşıyor.en güzeli

işte rafting yapılacak su seviyesini aşmış bizi bekliyor.ama aşağı nasıl inicez iyi bir soru?
    :D

arkadaki köyden daha sonra geçicez ve olacaklardan haberimiz yok daha akarsu köyün yanından geçiyor.
    ertan prodüction sunar ekşın zamanı
    bisikletin son hali mükemmel keşke hava rüzgarli olmasa yoksa daha hızlı kapatıp gidicem içinden;)

o da ne?
    ercan da geçicekti ama arka tekeri patlamış.karşıya geçer geçmez ercanın tekere el atoyruz .Yedek iç taşımak güzel bir şey.Drek takıp basıyorsunuz sonra.ercana kısa bir pit stop yapıyoruz.çamurlu çamurlu baya güzeldi
    hayat bu.mtb demek uçmak kirlenmek demek.hiçbir şey moralimizi bozmadı bozamaz da

ercan sırıtarak poz veriyor.evet bunu bennnn yaptımm.:D

biz de eldivenleri çıkardık ve çamura el attık.pardon teker miydi ooo?:)

biz teker yaparken o civardan geçen yurt dışında oğullları kalan bab oğol bizim ekiple bisikletler hakkında geyik yapıyordu.biz mi ? çalışıyoz malesaf.patron fazla para vermediği için mesayiye kaldık.:D

tabii bu resimleri boşta kalan yetkin çekiyor.ne yapimm? adam boş boş geziyordu.verdim makinayı biraz resim çek dedim.patronu olarak.:D

eski patlak lastiğin havasını indiriyorum.yenisini takıp uçucaz

yektin bişeyler çekmiş ama hala anlamış değilim.gölgelerimi çekmeye başladı ne?sıkıntıdan?
    adamn lastiği bile ortalayamamış

gökhan hoca ve ertan bey

tamirat bitmek üzre herkes iş bitmeye yakın yardıma geliyor?
    hayret bişi:mad:
    eee bari tekeri şişirsinler biz yorulduk.az kaldı tamamen şimesine ama olsun.

yetkin sazan hemen atlayıp kendi bisikletini çekti.ee en temizi onunkiydi.çünkü çamurden geçerse kalebodurları çizilcekti.:D
    işte ufak bir parkur bölgesi benden başka geçmeye cesater eden bi ercan oldu

ama ben geçtikten sonra.neden mi? adam bakıyor.resmen bizi kobay yerine kullandı.çakılmazsan o da geliyor ama tekeri patlaktı.:(

eeee yetkin kendini çekmeden duramadı.eee şu asaleta bak.ufo gören masum köylü.:eek:

avukat bey tekeri şişirmede yeni çağ başlattı.yeni bir sistemmiş galiba manyak şişiriyordu:D
    yetkin yapma etme dedim çıkma bak oralara düşecen seramiklerin çizilecek ama dinlemedi.:D

ercandan masum bir poz hayır o benim tekerim değil ben patlatmadım.decesine bakıyor;)

eee iş bitti artık ben de biraz resim çekeyim bari

bizim epic cross country yapmış

6. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:

ee doğall ortamında çekilen fotoğraf gibisi yok bence.:in:
    evet ekip yola çıkmaya hazır
    işte ertan foto stüdyoları sunar.
    çamur renkli alev desenli sululuk

ben

evet herkes start noktasında

ercan bu ne?:eek:

eee biraz daha parkur gören ben ve epic iyice batmaya başladık.ama çamurdan:D

ama ercanın da hakkını yememek lazım adam bana ne ya dedi ve arkamdan gelidi.helal olsun.acımadı ve çamurlara sulara araziye paso daldı.:in:

canımsın ercan

yurada uçurumun arasındaki vadiden görünen köye geldik.ama bir sürpriz var biraz sonra

ercanla benim makinlar full arazi gördüler ve tam not verdik. 10 üzerinden 10 sorunsuz

işte sürpriz yetkinin ön teker patlamış.:mad:

onu da yapıyoruz ercanın patlayanınıda.benim 2 yedek yetkine olmuyor çünkü italyan sibop . + normal jant değil tublss jant.sorunda bu
    ben çaktırmadan gülüyorum

bizim ekip köylülüerle muhabbeti uzatıyorlar sayemizde iş uzuyor çünkü.:rolleyes:

lastiği takıp yola devam ediyoruz.rotamız çakırlar pazar alanı gözlemecimiz

7. Necati Bilgen

Necati Bilgen Kıdemli Üye

Seviye:
    Güzel maceralı bir gezi olmuş. Fotoğraflar herşeyi yansıtıyor. Tebrikler..

Şimdi sizi Ancak benzin istasyonunun tazyikli suyu temizler.. Sevgiler..

Ertan ABA bunu beğendi.
  8. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    :D evet çakırlar pazar alanına geldik.hava iyiden iyiye soğumaya başladı.total 100km pedal çevirmişim.
    ertan bey ah nerde kaldı şe gözlemeler diyor içinden:D yüzünden belli değil mi?

gökhan hocamız. bu arada fotoğrafçılığı erciye devrettim.benim makinayı aldı bu sferde o sağı solu çekmeye başladı.dozuttu adam:D

ayşe hoca hanım
    ercanın işi iyi yakaladı:D

yetkin
    aç bir iki sipariş daha versem mi düşünüyor nee?
    :eek:

erci ve ben

açç ercan gitti yeşillikleri çekti

diğer arkadaşlar

ee yemek arasında bir demlik çayy ohh içimiz ısındı walla demlik te kazan gibiydi.şanslıyız.çaycımız ertan abi.çaylarrrrrrrrrrrrrrrr

yetkin ne bu hal? yazık tatlıyı beklerken parmaklarını kemirmeye başladı.:D tatlı mı ? katmer

evet yemek bitti. artı dönüş yolu.yola çıkmazsak biraz zor çıkarız .rotamız liman.konyaaltı caddesi.

ama önce boğaçayı ve müthiş bir akşam. yani gün batımı. bu arada rüzgar dindi .

şansa bak.bütün gün bizi kovaladı durdu.ee o da yortuldu bizde.iyikide durud yoksa eve kendimi zor atacaktım.en uzak ev benimkiydi.bulunduğmuz yerden 23 km uzaklıktaydı.

şimdi resim zamanı erci yetki
    güneşli bir bakış

erci

3 lü mtb ciler nasıl ama? ben buldum:D
    yetkin ercan ben

ben

bütün grupla bir foto

onlar yola çoktı biz.kaldık.nasıl olsa ekşın ekibi olarak yetişirdik.

ben

işte boğa çayının suları ile gün batımının birleşmesi

bu bölümde adı ve rolü geçen kahramanlar
    işte yetkin

ercan

ben ertan prodüction :D

boğa çayından 1 resim daha

yetkin

ercan

ben

evet yola çıkıyoruz yeter ekip bize 5 km fark açtı ve yakalmamız gerek.

tempoyu iyi oturtmamız lazım.tabii perde benim.çıkıyoruz.

tempo 35 daha sonra 40 iyice artıyor 50 km hızın sabit 5 dk sonra ekibi yakalıyoruz

ve konyaaaltına saparken gökay arkadaşımız ayrılıyor.oradan konyaaltına geçip sahil kenarında kısa bir mola veirken tekrar bu anı fotoğrafla ölümsüzleştiriyoruz

sahilden bir manzara merak etmeyin daha sonra iyisi çıkıcak

yetkin ve seramik jantlı bisikleti:D

işte efsane epic son hali nasıl?

ekiple bir foto topluca

ercanla ben

ercanla yetkin

sahilden makinalarla tabii manzaralar

yetkinin bacağına ufak bir kramp gidi konyaaltı varyantlarını çıkarken .bizde indik bereaber gidiyoruz.arkada adam bırakmak yok bizde.:in:

gökhan hoca ertan bey gökay daha önce konyaaltında resim çekildikten sonra bizden ayrıldılar.evleri hepsinin aşağı yukarı o civardaydı.

yetkinde yokuşun başında ve avukat arkadaşımız bizden oradan ayrıldı.ercanla ikimiz seleklere oradan güllüğe onların evine geçip emrelere uğruycaktık.oradan da ayrılıcaktık.

yetkin türk bayrağıyla gün batımında

kalanlarla son bir fotoğraf

işte konyaaaltı pilajları toroslara doğru bir gün batımı.

gezimiz bu kadar.benim toplam kat ettiğim yol.140 km.en uzak bizim ev olduğu için ben yapıyorum ama olsun her şeye değdi.çok güzel bir gezi geçirdik.darısı sizlerin başına herkese seri pedallar dilerim.

alitas ve mstfa_gny bunu beğendi.
  9. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    toplam 120 resim daha da resim var ama en güzellerini koyalım.dedim nasıl olmuş?

alitas, mstfa_gny ve nalany bunu beğendi.
  10. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    cevap: resimlerde geziniz kadar mükemmel teşekkürler?

Ercan Bayram ve Ertan ABA bunu beğendi.
  11. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Güzel gezi güzel resimler.
    Bensiz nasıl gittiniz beee.
    Sizin bisileri , ancak düden şelalesi suyu temizler. Sağolun ben gelmeyim böyle çamurlu gezilere.hehehehehehe

12. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    abi çok kötüsün yaaa offfffff.:boese157: gelsen de gelmesende paso laf geçiriyon.

seni çağırdık yenge izin vermedi dedin yeme bizi.hehe.:D

abi sen teşekkür etmesen de olur ben sana ettim.:D insan bi teşekkür eder canımız çıktı aaa bunu hazırlayıncaya kadar.:eek:

13. Yetkin Şahin

Yetkin Şahin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    öncelikle resimleri hazırlayan ertan ve arcan arkadaşımıza teşekkür ederim...
    harika bi geziydi.gezi dediysem en çılgınındandı...
    bu arada bana sponsor olan ertan ve ercan a teşekkür ederim tekrar..sponsorlarım olmasaydı....geziyi tamamlayamazdım:)
    önce ekşın yaparken ertanında dediği gibi seramik fren yüzeyli maviclerim(biz aramızda kütahya seramik diyoruz)çizilmesin diye çamurlara su birikintilerine girmedim .hatta elimde taşıdım corretec i:) gezimizde baya güldük bu seramik işine:)))))
    ilk patlağı ercan ın lastiğiyle yaşadık...tam onu yaptık rampa aşağı ekşın yaparak indik .ve köye geldiğimizde bi baktım.benimde ön lastik fire vermiş:)gözlemeciye geldiğimizde kurtlar kadar açtık gözümüz dönmüştü.ertan benim halimi çekmiş zaten herşey ortada:)
    ertan ın bisikletine ben zaten artık turun sonunda heykelden bisiklet demeye başladım.bildiğiniz çamurdan bisiklet olmuştu ..
    ertan ve arcan coooooook teşekkür ederim böle bi tura cıktığımız için ,bu güzel resimler için.ve sponsor luğunuz için:D tabi ki çamur banyosu için:)
    VE Bİ TUR FAOTOĞRAFLARLA BU KADAR GÜZEL ANLATILIR TEKRAR YAŞADIM BU ANLATIMLA GEZİMİZİ...

14. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    yetkin dostum sağol .sadece genel distribitörün olacaktık.:60: napalım imkanlar senin sponsorun olarak gelişmen için ve ilerideki yarış kariyerin için ne faydalı olduysak hepimiz için:D sapıttık galiba.:7:

şaka bir yana tur mükemmeldi.hiç bir sorun moralimi bozmadı.bozamazdı da.ertan beyin çakılışı kötü oldu tabii.

bunu foruma yamayı unutmuşum.şimdi aklıma geldi.su yarıkları psilopattı.virajın içinde orda beni iyi silkeledi.

yoldan bende çıkıcaktım.ama ertan abimizin tecrübesi olmadığı için kötü düştü. dudağı patladı.2 tırnağı kırıldı ve ellerinde bol miktarda sıyrık.

yetkin? sahi sende arkada bir yerde çakılmamış mıydın?:D

ercan da öyle?:D
    harbi hepsi şimdi aklıma geldi yaa

sahi onlar kütahya değil ÇİN malı taklitlere.git değiştir çabuk.seyyar gitmeden.:003:

15. Yetkin Şahin

Yetkin Şahin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    evet ben de çakıldım ama durduğum yerde:)
    neden diyeceksen spd leri unuttum:)))))))
    ayrıca kütahyalar gercek bizzat imalattan aldım fabrikadan:D

16. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    :D ooo yetkin bey? :rolleyes: bakıyorum bizsiz ekşın yapıyorsunuz.olduğunuz yerde.:D

alitas ve mstfa_gny bunu beğendi.
  17. Ercan Bayram

Ercan Bayram Onursal Üye

Seviye:
    Ertan çok teşekkür ederim anlatım ve resimleri foruma bir an önce verdiğin için bir ara senden orjinal büyük hallerini de alırım...

bu gezi bana baya moral oldu arazide tecrübem neredeyse hiç yoktu ve bu ortam çamur taş toprak bana tam moral oldu... tabi izinden geliyoruz...
    ekşın ekşın beni de coşturdun bu gezide bir noktadan sonra patladım zaten farkettim üst baş düşünmeden çamurlara daldık...

herneyse arkadaşlar sizlere tavsiyem çamur olan bir ortam varsa yanınızda bir zincir yağlayıcı birşeyler bulundurun bizim zincirler fazla çamuru görünce bir hoş oldu hatta benim zincir neredeyse kopacak durumlara geliyordu taaa ki serası ve traktörü olan çiftçilerin sera ısıtmak için yanmış yağ kullanmaları sayesinde biz de zincirlerimizi yağlamış olduk :)

benim kmc x9 gold oldu kapkara :D
    ama vitesler süper geçiyordu yağlama sonrası :D

çamur çok zor çıktı valla kırmızı toprak baya uğraştırdı
    ama o aldığımız zevk unutulacak gibi değil havalar biraz düzelsin Ertan ile her hafta arazi yapmaya çalışacağız...

yetkin ne sponsorluğu ya sende aramızda üç beş kuruşun lafı mı olur canın saolsun ;) ayıp ediyorsun ama valla :)

Ertan abimizin kazası beni de çok üzdü inşallah iz felan kalmaz dudağında...
    Allahtan çok büyük birşey olmadı...

inşallah gezimizi beğenmişsinizdir
    devamları gelecek ;)

18. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    ayıp ettiniz.ders ve evde iş olmadığı her zaman gelirim.hava sorun değil.bu işte takım ruhu.:)

artık hepimiz bir parçayız.herkesin arayıp da bulamadığı, şeylerden birisi bu.arkadaşlık,dostluk ekip ruhu.:rolleyes:
    bu hafta sonu da bi parkur yaparız ekşın boyslar hazırlanın :in:

alitas, mstfa_gny ve Ercan Bayram bunu beğendi.
  19. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Güzel gezi, güzel resimler, teşekkürler.

20. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    teşekkür ergün bey.inşallah bu hafta sonu bizim ekiple bir daha parkur yaparız.havalar şu an tam bunun için.:in:

kafanızdan kask ayağınızadan pedal eksik olmasın.