Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya-İstanbul sahİl boyu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında sezer genceldi tarafından paylaşıldı.

1. sezer genceldi

sezer genceldi Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba.7 ya da 8 Temmuz Antalya başlayarak sırasıyla Kemer-Adrasan-Finike-Demre-Kaş​-Kalkan-Saklıkent-Ölüdeniz-Fet​hiye-Göcek-Sarıgerme-Dalyan-Ek​incik-Marmaris-Datça-Bodrum-Mi​las-Bafa Gölü-Kuşadası-Özdere-İzmir-Foç​a-Dikili-Balıkesir-Bandırma-İs​tanbul güzergahında pedal çevirmeyi planlıyorum.
    1.gün:Adrasan- 2.Gün:Kaş- 4.gün:Saklıkent- 5.gün:Göcek- 6.gün:Ekincik- 7.gün:Datça- 8.gün: Bafa Gölü- 9.Gün:Kuşadası(MENDERES YARIMADASI)- 10.gün:İzmir- 11.gün:Dikili- 12.gün:Balıkesir-13.gün:Bandır​ma-İstanbul yapmayı planlıyorum.Plan dışına çıkarsam daha fazla durmam gerekirse diye 3 gün opsiyonum var:) Sizlerden ricam konaklamayı planladığım noktalarda yakınlarında Çadır kurabileceğim yerler konusunda bilgi verebilir misinz?Bende araştırdım bakıyorum fakat kalanlar var ise ya da bildikleriniz.Fiyatları ve şartları konusunda bilgi verebilir misiniz lütfen.Güncel bilgiler tercihimdir.

Forumdaki önceki turları yazıları okudum fakat güncel olarak bilgisi olan arkadaşlar var ise paylaşmalarını rica edeceğim.(tecrübe edilmiş olan herzaman en doğrudur)

Herkese teşekkürler.Her zaman keyifli sürüşler...SEZER