Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

antalya-ısparta arası kaç saat bilen varmı

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında mahmutcan düzgün tarafından paylaşıldı.

1. mahmutcan düzgün

mahmutcan düzgün Yeni Üye

slm arkadaşlar antalya ısparta arası bisikletle kaç saatde gidebilirim.giden varsa bilgi verirse sevinirim :in:

2. bedirhan erdil

bedirhan erdil Yeni Üye

Seviye:
    yol bısıkletıyle 3 saat falan

3. TAYFUR ÇELİK

TAYFUR ÇELİK Üye

Seviye:
    mtb ile 5saatte gittim

4. cem deviren

cem deviren Kıdemli Üye

Seviye:
    otobüsle 2 saat olduğunu biliyorum ama bisikletle denemedim :) yollar biraz sıkıntılı dikkat et dostum.

5. Yağız Üçer

Yağız Üçer Yeni Üye

Seviye:
    Bizde Isparta-Antalya gitmeyi planlıyoruz 2 hafta sonra ama biz 11saatte gittiğini duyduk birilerinin bi tamirciden hatta nasıl becerecez diye düşünüyorduk :S ama 5 saatte gittim yazısı içimi rahatlattı peki yol nasıl yoruculuğu vs. kısaca bir bahsedersen çok iyi olur bizde mtb ile gidicez çünkü

6. Aydın Akyokus

Aydın Akyokus Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    bizde ilerleyen zamanlarda ıspartadan antalyaya gitmeyi planlıyoruz ortalama 5-6 saati bulacak fakat siz antalyadan ıspartaya gelmeye kalkarsanız 5-6 saati rahat geçer biz aşağı gökdere eğirdir kavşağından ıspartaya 3-3.5 saatte geldik güneş, tırmanış ve yolun durumu insanı baya hırpalıyor... sağlam bir kondisyon ve plan gerekli şimdiden bol pedallamalar...

a.caglar ve Yağız Üçer bunu beğendi.
  7. Onur Eryaman

Onur Eryaman Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu senin tamamen performansına bağlı. Günde 30 km antrenman yapan birisiyle haftada bir 30 km antrenman yapan birisinin performansı elbette farklı olacaktır.
    Görüldüğü üzere farklı saatler yazılmış. Kimisi 3, kimisi 5. 11 diyen bile var. :)

8. Talha Ateş

Talha Ateş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Arkadaşlar bu hat çok güzel bir hattır. Isparta-Antalya arası yaklaşık130 km. Bisikletlerle ortalama 30 km hızla hiç durmadan 5 saatte alınır. Fakat ben size günübirlik bir tur önermem. Zaten bu rotanın tarihi ve doğal güzelliği sizi sık sık mola vermeye zorlayacak. Hatta rotanızı Antalya-Isparta-Eğirdir Gölü-Kovada Gölü-Yazılı kanyon-Antalya yapın. Bu rotayı bir araştırın.

Bu rota pek çok bisikletçilerin yol güzergahıdır. Aynı zamanda motorsikletçiler de mutlaka bu rotayı geçmişlerdir.

Eğirdir ilçesinde yol hazırlığını yapan bir bisikletçi....

Yanınıza yüzme, çadır, olta gibi yani kamp malzemelerinizi alın FOTOĞRAF makinanızı kesinlikle unutmayın. Mutlaka DÜŞÜN YOLLARA....

Eğirdir'de yüzme molası veren bisikletçiler...

9. emin palaz

emin palaz Kıdemli Üye

Seviye:
    2 hafta sonra tam tarih belli olduğunda banada bilgi verirseniz bende gelmek isterim...

10. Yağız Üçer

Yağız Üçer Yeni Üye

Seviye:
    Tarih olarak tam bir tarihimiz olmasada bu hafta içerisinde olucak gibi ama henüz kesinleşen birşey yok.O güveni tam olarak bulamadık henüz kendimizde öncelikli olarak perşembe günü sagalassos antik şehrine gidicez şimdilik planımız bu yönde.Daha önce sagalassos'a gitmiş olan var mıdır?Dağ yolundan 17km. dediler ama bu dağ yolu nasıldır çok mu yıpratır bizi ve bisikletleri diğer taraftan ise 30.km ve yokuşlu olduğu söylendi yol hakkında ve yanımızda kesin olması gereken malzemeler konusunda yardım bekliyorum

11. ofaruk

ofaruk Yeni Üye

Seviye:
    Ben Dere Mahallesinden yürüyerek gittim. Vadi içindeki yolda zaman zaman kumluk yeller var bisikletle ilerlemek zor olabilir. Gökçaydan giden başka bir yol var burası daha iyi olacağını düşünüyorum. Dağı aşmadan bir besihane var. Besihaneninde köpekleri var. Köpeklere dikkat etmek lazım. Dağı aştıktan sonra yol biraz bozuk dikkatli olma lazım.

12. Kemal Berkay Gürsoy

Kemal Berkay Gürsoy Yeni Üye

Seviye:
    merhaba yağız.sende mi kullanıyosun bisiklet ya daha yeni öğrendim.bende yol bisikleti var sene içinde organize olup pedallayalım dostum...