İptal Edildi Antalya içi bisiklet arıyorum

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhabalar, umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır. Akdeniz üniversitesinde öğrenciyim son zamanlarda çılgınlar gibi bisiklet sürmek istiyorum. Sedona Borla 6061 model kadro ve aynakola sahibim bir arkadaşım al toplarsın diye vermişti fakat bisikletcilere sorduğum kadarıyla sıfır bisiklet almak daha karlı ve mantıklı oluyor. Şimdi sıfır bisiklet olayı güzel ama.. malum öğrenciyiz 500 600 bir anda veremeyeceğim. Antalya içerisinde peşinatla, senetle vesayre.. bisiklet satan bir yer biliyor musunuz? Veya "kardeşim sen kadronu al gel şu kadara sıfır parçalarla toplarız" diyebileceğiniz yerler varmıdır şimdiden saygılar.

Scudo
Tepki
80
Bisiklet
Specialized
(link) linkteki arkadaşı incelermisin sanırım o da öğrenci akdenizde belki anlaşırsınız. bu arada kadroyu toplamak istemiyorsan biraz detay verebilirsen bende kadromu değiştirmek istiyorum benimde bütçem nanay :) belki takas laptop falan yaparız

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Özcan D.

"içeriğe şu anda erişilemiyor" uyarısı alıyorum. Tam olarak anlamadım ama bisiklet ihtiyacımı karşılayabileceğim her öneriye açığım :) Sahip olduğum kadro = https://i.hizliresim.com/gl24AL.jpg

Tepki
80
Bisiklet
Specialized
Kağan Can Yıldız isminde biri ben tanımıyorum ama ilan şu an halen var gözüküyor facebook da aratırsanız antalya akdenizde öğrenci sanırım kendisi. takas istersen elimde iş görebilecek derecede 2 gb ramli bir casper notebook var hafif hasarlı kapak köşesi kırık çalışmasına engel değil, internet veya film izlemek için iş görür durumda

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Özcan D.

sağolasın özcan abi ben ya nakite çevirmeyi düünüyorum ya da bunu bisiklet haline getirmeyi düşünüyorum :) teklifin ve yardımın için çok teşekkür ederim.