Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya gibi bir memlekette yazları o bunaltıcı sıcaklarda ne yapılır?Fikri olan??:D

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ZekiAlper tarafından paylaşıldı.

1. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    :D Ben düşündüm ve buldum sanırım:)
    Eline bol şarjörlü bir veya birkaç tane:D su tabancası alan kapıp gelsin şehiriçine!:rolleyes: Neden mi su tabancası?:eek: Bu yaz çok sıcak olucak da ondan:eek: hatta bisikletle bile dışarı çıkmak istemiyecegiz belki de maksat eglence maksat spor olsun!!:rolleyes: Tabancanın içine sudan başka şeyler de koyabilirsiniz tabi bu istege baglı!:D kendine güvenen tam 12 den vururum diyenler için paintball olayına da girişirim! zaten beachpark da paintball alanı var orada kapışabiliriz:D
    Kendini genç hisseden bütün Actinocular davetlidir. Birlikte yolların hızlı ve vahşi:D kovboylarını canlandırabiliriz ve topuklara(pardon tekerlere:D) kurşun(gene pardon su) sıkabiliriz!! Kısaca ekipmanlarını (Bisikletini + Tabancasını) alan hiç vakit kaybetmesin gelsin!!:p
    Benden çılgınca herşeye evet!!Bütün fikirlerinize açıgım şuanda! Maksat biraz sinirlerimizi gevşetelim miskinlik yapıp da sıcaklarda gölgelerde oturmayalım dimi canım!!:D

Pastırma sıcaklarında görüşmek üzere Dostlar!!

janset bunu beğendi.
  2. sertacr88

sertacr88 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Valla aşırı derece bunaldığında kendini klimalı bir odaya kapa :D:D:D. ama oranın havası istanbuldan temiz oldugu için ve tabikide nem oranı daha az olur herhalde. coğrafi bilgim fazla yok ama :eek:.yani bunlatıcı giibi olur ama bunalmassın. gel istanbula buranın pis havasını solu biraz sonra antalyaya gidersin :)) ama akşamları iyi biisklet sürülür o cennet mekanda :D

ZekiAlper ve janset bunu beğendi.
  3. janset

janset Üye

Seviye:
    iyi fikirmiş:)

ZekiAlper bunu beğendi.
  4. yaşar çevik

yaşar çevik Aktif Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    arkadaşlar değişik fikirleri olan olabilir benimde bunlara tabi ki saygım var. ben olsam Belekte robinson otele gider barında bir bira içmek isterdim çalışanlarada yaşar çevik tavsiyesiyle geldik derdim. bisiklet forumdaki arkadaşları iyi karşılayacaklarını sanıyorum çalışanların ruhları temiz paraları neyse. tatmak isteyen arkadaşlara buyrunuz robinson bara.

ZekiAlper bunu beğendi.
  5. sprint

sprint Forum Demirbaşı

Seviye:
    robinson nobilisde bende bisiklet rehberlği yapıyordum bundan 4 sene önce hala bisiklet turları düzenleyen aktivite varmı acaba selim diye bir arkadaş devralmışdı işletmeesini

6. Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

Seviye:

suyu bol buldun herhalde ülke bu yaz susuzluktan kavrulacak suyu bu şekilde eğlenceye alet etmeniz hoşuma gitmedi hemde yazın içecek su arayacakken

ZekiAlper bunu beğendi.
  7. ZekiAlper

Adı:
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Havuz a girmeyi sevmeyen biri olaraktan kuyu suyuyla doldurulmus su tabancasıyla serinlemenin ve o bunaltıcı sıcakta sporumuzdan vazgeçmemek için yapılan bu aktivitenin çok da fazla göz çıkarmayacak derecede oldugunu düşünüyorum:) :D:DKuyu suyunu en yakın benzin istasyonundan dolduracagız duyduk duymadık demeyin!!:D:D
    Tabiki bende onu düşündüm Nevzat!;) Hepimiz KÜRESEL ISINMAYA karşı önlem aldık hatta bu yüzden bisiklet aldım:eek: Hem otoyıkama servislerinde bir otoyu yıkamak için harcanan onca suyu görünce eminim sende bana hak vericeksin;)! Bisikletimden başka bir araç tanımıyorum!!;) heryere bisikletle gidiyorum artık! Tabi çok kirlendigi oluyor.Genelde dag-tepe-çamur giriyoruz:) Hatta uzun zamandır da yıkanmamıştı(Bisiklet alındıgından beri neredeyse :D şaka gibi ama gerçek! sayılır:) bir ara otoyıkamadan geçerken yıkanmış olabilir!:D) bu su tabancası olayı pisletimi temizlemeye bir vesile olucak diyelim!!
    Lütfen KÜRESEL ISINMA için PEDAL BASALIM!! ---> Sosyal mesaj vermeyi unutmayalım:D ve ayrıca uygulayalım lftn!!

Nevzat KÖSEOĞLU bunu beğendi.
  8. ZekiAlper

Adı:
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Satılık su tabancası aranıyorrrrr!:D:D:D 2.el de bulamadım belki birisi bana satar:D!
    Eee kimseden ses seda çıkmadı acaba sıcaklar henüz gelmedi mi:)?
    Herkese bol güneşli, pedalı ahenkli atan günler