antalya-denizli 1 gün 240km

myaba07

Üye
Tepki
29
@gokdaltercume

Yolumuzda uslu uslu gıderken yanında gectıgımız ewın bekçi köpeği ki benım sımdıye kadar gördüğüm en iri doberman üzerimize doğru kosmaya başladı tabi bağlıdır diye düşünmüş olmalıyız ki paniklemedik ben Tolganın 20m önündeydim köpek yaklaştıkca anladık ki köpek bağlı değil yüklendik pedallara bir anda Tolga benim önüme gecmiş hatta 50m fark atmış allahtan köpek peşimizi bıraktı da rahatladık. Büyük bir tehlıke değildi ama ınsan korkuor tabı sımsıyah tay gıbı bırsey uzerıne hıcte dosthane yaklaşmayınca :)

Scudo

Ahmet Turan BABACAN

Daimi Üye
Tepki
245
Bisiklet
Colnago
DENİZLİ BİSİKLET PLATFORMU'nun Antalyalı üyelerine gönülden tebrikler..
Performansınıza zeval gelmesin. Daha ilk ciddi turunuzda böyle bir performans gerçekten şaşırtıcı.. Yaba bu köpekler seni seviyo.. Tura senle çıktım mı bana köpeklerden zarar gelmez :p

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
süper bir tur olmuş benimde aklımda çocukluğumdan beri denizli antalya fethiye arası bir tur yapmak :)

hknbykl

Daimi Üye
Tepki
269
Merhaba; Esme'ye giderken Alasehir'ii gecince Denizli'ye epey yaklasmistik biran ilerisi icin Denizli'den Antalya turu aklimdan gecti; bana da Denizli'den Antalya daha kolay olur gibi gelmisti ancak dediginiz gibi Korkuteli'ne kadar epey tirmanmak gerektigini dusunmedim.
Neyse bu turu her zaman gecerken Sogut'te durup yedigimiz gozlemeler icin yapabilirim donuste artik baska bir cozum buluruz:)