Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya Dan Herkese Merhaba!!!

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında olcaybatu tarafından paylaşıldı.

1. olcaybatu

olcaybatu Üye

Seviye:
    HERKESE MERHABA ONCELIKLE. BEN ANTALYADA OTURUYORUM. ANCAK OSS DEN SONRA MARMARA UNİ. KAZANDIM COK MUTLUYUM BUNDAN SONRA KUYUBAŞINDA OTURUCAM. İSTANBUL LU BİSİKLET ARKADAŞLARI TANISMAK İÇİN LUTFEN YAZIN. BU ARADA DISARI CIKARSAM BİSİKLETLE EN AZ 40-50 KM YAPMADAN DONMEM EVE. UZUN GEZİLERE BAYILIRIM MESAFE HİÇ ONEMLİ DEGIL... YALOVALIYIM. yasım 18 İSTANBULLU BİSİKLET ARKADASLARIM LUTFEN SİZİNLE TANISMAK ICIN BANA YAZIN. İYİ VE BOL PEDALLI GUNLER :)

ANTALYALI BİSİKLET ARKADASLARIIIM! SİZİ ASLA UNUTMAYACAGIMMMM:):in: (mtb em ile hız konusunda cok iyiyimdir)

SCHWALBE OLCAYYYYYYYYYYY

B.SelimEfe ve ZekiAlper bunu beğendi.
  2. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bu haftasonu yani pazar günü tam sana göre bir tur olucak. Seni de İstanbul a gitmeden son kez aramızda görmek isteriz :eek:. bu arada İyi yolculuklar

olcaybatu bunu beğendi.
  3. snoopist

snoopist Aktif Üye

Seviye:
    Ben istanbuldayım ama avrupa yakasının g.o.p. sında seninle tanışmak isterdim emmeeee :) buluşmak çok zor.... iki ayru kıdadayız :)

4. olcaybatu

olcaybatu Üye

Seviye:
    valla antalyadan buraya kadar geldıysem artık burdanda karşı tarafa gecmek zor olmaz. en kısa surede tanışmak dilegıyle hoscakalın:) schwalbe olcay