Antalya-Çakırlar Gözleme 23 Nisan gezisi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Herkese merhaba haftasonu işi okul vb nedenlerle turlara katılamayan arkadaşlar için(onlardan biride benim) 23 nisanda tur düzenlemeye karar verdik.
Sabah Antalya dan yola çıkıp çakırlara doğru pedalıcaz .
Çakırlar da gözlemeciler var oradan gözleme yiyip Antalya ya geri döneriz Tahmini kilometre 60 -70 arası Trafiğin fazla olmayacağını düşünüyorum.
Konyaaltı cadesi beach park içi plaj önünden kaldırımdan boğaçayı sağa sapıp aradan çakırlar ve az ilerde gözlemecilerin olduğu pazar yeri var

Buluşma Tarihi:23 nisan pazartesi
Buluşma yeri:Selekler çarşının önündeki park
Buluşma saati:9:00 -9:30
Tahmini km: 60 - 70

Gelicek olanlar buraya yazabilirlerse sevinirim

Herkesi bekleriz ....

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram
Scudo

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Ontario

Erol'cum merhaba

Çok güzel bir gezi duyurusu yapmışsın. Ben ve ilknur ablanda bir işimiz olmazsa geleceğiz. Pazar da gezmiş olacağız ama, olsun, senin geziyede gelmeyi isteriz.
Bu gezinde yavaş ve beklemeli bir gezi olacak. Bisiklet kullanmayı bilen, bisikleti bakımlı olan herkes katılabilir. Yardımlaşmalı bir gezi olacak. Arkada hiç kimseyi bırakmak yok.

Birde mecbur değil ama kendi güvenliğimiz için, Kask, eldiven ve gözlük ile, yanımızada su, yedek iç lastik, yama takımı ve pompa almayı unutmayalım derim.
Yiyecek olarak birşey almayada gerek yok, çünkü orada nefis gözlemeler ve çaylar bizi bekliyor olacak.:)

Görüşmek ve beraber pedallamak üzere hoşçakal.

zeynepant

Üye
Tepki
2
ben de geliyorum, daha önce çakırlar yolunda köpeklerle kötü tecrübelerim oldu ama olsun :rolleyes: görüşmek üzere pazartesiyee

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Erol bakıyorum işi kapmışsın
Gezi duyurunn çok güzel olmuş :)

Sanırım üniversite tatil değil ve hatta Burdur da Ürkütlü köyüne araziye gideceğiz katılamayacam pazartesi günü :(
Ben Arazi yapacam sanırım :)

size iyi turlar :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Gelen yokmu ya daha gözleme yiyecez inş hava güzel olur ilk defa bi gün tatilim var onuda bisiklet üzerinde geçirmek isityorum :) :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Güzel bi gezi oldu gözlemeler her ne kadar geciksede Bu arada ekşın yaparken akordu bozmuşum bi kaç gün bisiklete binemicem

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Ontario

Erol'cum merhaba
Hakikaten çok güzel ve zevkli bir gezi oldu. Akort için Ercan abini yakala o hemen halleder, haberin olsun.
İlk fırsatta da resim ve geziyi atarım, foruma.

Sevgi ve selamlarımla.

solen

Üye
Tepki
3
Ender ağbi;

Merhaba nasılsın??

Özer sabahtan beri başımın etini yedi.Aradın mı Ender ağbiyi sordun mu benim bisikleti Sönmez e ulaşmış mı diye??

Şimdi yine aradı ben de seni online görünce yazayım dedim.Akşam 1 saat Lara turu yapalım mı

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
süper ne kelime? mükemmeldi.